سردار رضایی:

مرزهای ایران اسلامی با روحیه انقلابی و ولایی مدیریت می‌شود

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: افتخار نیروی انتظامی در حوزه مرزبانی این است که روحیه دفاع مقدس در مرزبانان ادامه دارد و تمام مرزهای ایران اسلامی با روحیه انقلابی و ولایی مدیریت می‌شود.
مرزهای ایران اسلامی با روحیه انقلابی و ولایی مدیریت می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در نشست صمیمی با خانواده مرزبانان هنگ مرزی تایباد با قدردانی از تلاش‌های شبانه روز مرزداران در پاسداری از سرحدات کشورمان، اظهار داشت: امروز روحیه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در مرزهای ایران اسلامی و در بین مرزبانان غیور کشورمان جاری و ساری است.

وی افزود: خون شهید سلیمانی، نقطه عطفی در تاریخ و جغرافیای ایران آغاز کرد و مرزبانان در این نقطه مرزی با همان فرهنگ و منش از مرزهای شرقی کشور پاسداری می‌کنند.

این مقام ارشد فرماندهی مرزبانی ناجا با بیان اینکه پس از شهادت حاج قاسم سلیمانی، سلیمانی‌ها رویش خواهند کرد، گفت: ما رزمندگان بدون مرز هستیم و راه رزمندگان دفاع مقدس و مدافعان حرم را ادامه می‌دهیم.

سردار رضایی تصریح کرد: به صراحت و جرأت اعلام می‌کنم مرزبانان کشورمان همچون مدافعان حرم از ایران اسلامی که یک حرم است، حراست و پاسداری می‌کنند.

وی ادامه داد: مرزهای امن؛ امنیت، توسعه، رفاه و ایمان به ارمغان می‌آورد، امروز مرزبانان با آگاهی و ایمان، مرید مسیر ولایت فقیه هستند.

فرمانده مرزبانی افزود: شعار من یک انقلابی ام در مرزبانی به شعور تبدیل شده و نمادی از فرهنگ و احکام اسلامی است.

سردار رضایی خاطرنشان کرد: مرزبانی در مسیر ولایت فقیه قرار دارد و این موضوع در مرزها با این عنوان که پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملکت شما آسیبی نرسد، جاری شده است.

وی تصریح کرد: افتخار نیروی انتظامی در حوزه مرزبانی این است که روحیه دفاع مقدس در مرزبانان ادامه دارد و تمام مرزهای ایران اسلامی با روحیه انقلابی و ولایی مدیریت می‌شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه مفتخریم فرمانده معظم کل قوا یک مجتهد است، افزود: دشمن درصدد شکستن انسجام و وحدت کشور است، ولی مردم عاشق ولایت فقیه هستند و ارتباط ملت و ولی فقیه بسیار محکم است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha