سردار رضایی:

دشمن از جنگ نظامی با ایران مایوس شده است

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: دشمن از جنگ نظامی با ایران مأیوس شده بنابراین باید در مسیر ولایت فقیه و محقق شدن آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی قدم برداریم تا تلاش دشمنان بی نتیجه بماند.
دشمن از جنگ نظامی با ایران مایوس شده است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار قاسم رضایی در قرارگاه جهادی صیانت هنگ مرزی تایباد با بیان اینکه دشمن از جنگ نظامی با ایران مأیوس شده است، گفت: باید در مسیر ولایت فقیه و محقق شدن آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی قدم برداریم تا تلاش دشمنان بی نتیجه بماند.

وی در ادامه به اقدامات فرهنگی صورت گرفته در هنگ مرزی تایباد اشاره کرد و افزود: اقدامات هوشمندانه ای برای تکریم و رفاه خانواده مرزبانان انجام شده که لازم است این نوع اقدامات تداوم و ترویج داشته باشد.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر رعایت آئین نامه انضباطی نیروهای مسلح و اجرای راهبردها، رویکردها و منشور مرزبانی گفت: همه باید برای انجام تکالیف و وظایف خود به بهترین شکل اهتمام ویژه داشته باشیم.

سردار رضایی با تاکید بر اینکه مرزبانی، فرمانده عملیات مدیریت مرزی است، گفت: طرح سازمان رزم «مرزیار» با حضور مرزنشینان اجرایی خواهد شد تا از وجود آنان به عنوان یگان احتیاط در مواقع ضروری استفاده شود.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha