فرمانده انتظامی استان سمنان:

عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمان انجام شد/ کشف ۳۵۰ کیلوگرم تریاک

سمنان- فرمانده انتظامی استان سمنان از عملیات مشترک با پلیس کرمان در قالب باند قاچاق مواد مخدر خبر داد و گفت: در این راستا ۳۵۰ کیلوگرم تریاک کشف و سه عضو این باند دستگیر شدند.
عملیات مشترک پلیس سمنان و کرمان انجام شد/ کشف ۳۵۰ کیلوگرم تریاک

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عبدالله حسنی عصر چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی سالن جلسات فرماندهی انتظامی سمنان ضمن بیان اینکه عملیات مشترک با پلیس کرمان در قالب باند قاچاق مواد مخدر انجام شد، ابراز داشت: مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اطلاعات و سرنخ‌هایی از فعالیت چند نفر در قالب یک باند قاچاق مواد مخدر از شرق به نقاط مرکزی و شمالی کشور را کسب کردند.

وی همچنین افزود: با بررسی و تحقیقات لازم مأموران دریافتند که اعضای این باند قصد انتقال یک محموله مواد مخدر را از کرمان به استان‌های سمنان و گلستان دارند که با اقدام به‌موقع و قاطع با سوداگران مرگ هماهنگی‌های لازم با مراجع قضایی و پلیس کرمان به عمل آمد.

فرمانده انتظامی استان سمنان ضمن بیان اینکه با هدایت لحظه‌به‌لحظه اطلاعاتی پلیس سمنان مأموران عملیاتی موفق شدند خودروی حامل مواد را در شهر کرمان شناسایی کنند، ابراز داشت: درنهایت خودروی سمند حامل مواد مخدر پس از شلیک چند گلوله متوقف شد.

وی ضمن بیان اینکه در این عملیات مقدار ۳۵۰ کیلوگرم تریاک کشف شد، اضافه کرد: در این راستا سه عضو باند دستگیر و دو دستگاه خودروی سواری نیز توقیف شدند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha