سردار حسن خانی:

ناجا در سال ۹۸، مأموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام داد

رئیس پلیس آگاهی ناجا گفت: در سال گذشته، بر حجم مأموریت‌های نیروی انتظامی افزوده شد اما کارکنان این نیرو مأموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دادند،
ناجا در سال ۹۸، مأموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام داد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری ناجا، سردار محسن حسن خانی در قرارگاه بهداشت و درمان امام رضا (ع) استان همدان ضمن تبریک سال جدید با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات همه کارکنان پلیس استان، گفت: همدان یکی از استان‌های امن کشور است که رضایت مندی شهروندان نیز از عملکرد انتظامی استان رضایت بخش است.

وی به شروع سال ۹۸ با سیل و پایان آن با ویروس کرونا اشاره و بیان کرد: در سال گذشته، بر حجم مأموریت‌های نیروی انتظامی افزوده شد اما کارکنان این نیرو مأموریت‌های محوله را به نحو احسن انجام دادند،

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه نیروی انتظامی فوق جهادی کار می‌کند، گفت: همه شما در این کارهای فوق جهادی شریک هستید و اقدامات بسیار خوبی را در راستای تأمین امنیت مردم انجام داده اید.

این مقام انتظامی با قدردانی از تلاش‌ها و مدیریت بسیار خوب سردار 'کامرانی صالح' فرمانده انتظامی استان همدان، گفت: عملکرد پلیس استان در تمامی حوزه‌های کاری بسیار مطلوب و درخشان است.

سردار حسن خانی خاطرنشان کرد: همه کارکنان پلیس به معنی واقعی کلمه مجاهد فی سبیل الله هستند و تلاش‌هایی که از سوی پلیس در تمامی نقاط کشور برای برقراری نظم و امنیت مردم صورت می‌گیرد، قابل تقدیر است.

رئیس پلیس آگاهی ناجا با اشاره به اینکه کارها باید برای رضای خداوند متعال باشد، گفت: کاری که برای رضایت خداوند نباشد هیچ ارزش و اجری نخواهد داشت.

در ابتدای این جلسه، سردار کامرانی صالح گزارشی از اقدامات پلیس استان در سال گذشته و ایام نوروز در حوزه‌های مختلف ارائه کرد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha