سردار معصوم بیگی خبر داد

استرداد ۲۰۰ میلیارد اموال مسروقه به مال باختگان

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۲۰۰ میلیارد ریال اموال مسروقه و استرداد آن‌ها به مال باختگان در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی این فرماندهی خبر داد.
استرداد ۲۰۰ میلیارد اموال مسروقه به مال باختگان

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مهدی معصوم بیگی در تشریح این خبر اظهار کرد: علی رغم اینکه سال جدید را با شرایط متفاوت‌تری آغاز کردیم و بیشتر ظرفیت و توان فرماندهی انتظامی استان اصفهان در بخش کمک به پیشگیری و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا به کار گرفته شده بود اما از نظارت بر تحرک مجرمان نیز غافل نمانده و با کسانی که از این موقعیت سوءاستفاده کرده و قصد برهم زدن امنیت و آرامش مردم را داشتند برخورد جدی و قاطعی را انجام دادیم.

وی از کشف ۲۰۰ میلیارد ریال اموال مسروقه و استرداد آن‌ها به مال باختگان در عملیات ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان طی هفته اول فروردین ماه سال جدید خبر داد و گفت: در همین رابطه اعضای ۴ باند سرقت نیز شناسایی و دستگیر شدند، عمده فعالیت متهمان در زمینه سرقت خودرو و منزل بوده است.

سردار معصوم بیگی از افزایش ۷ درصدی قدرت کشف پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و اظهار داشت: خوشبختانه با اقدامات خوبی که صورت گرفت و نیز راه اندازی گشت‌های ویژه نامحسوس در سطح معابر شهری با کاهش ۹ درصدی سرقت خودرو و کاهش ۲۰ درصدی سرقت منزل رو به رو بودیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، به ارتقای روند هوشمند سازی این فرماندهی برای تأمین نظم و امنیت استان اشاره و خاطرنشان کرد: استفاده از تجهیزات هوشمند برای شناسایی سریع مجرمان در پلیس آگاهی استان اصفهان از برنامه‌های سال جاری این فرماندهی است که به طور جد آن را دنبال می‌کنیم و به یاری خداوند و تلاش و جدیت مأموران پلیس، اجازه عرض اندام به ناامن کنندگان جامعه و متعرضان به حقوق مردم را نخواهیم داد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha