سردار زاهدیان خبر داد

کشف بیش از ۱۵ تن انواع موادمخدر در ۵ روز نخست سال ۹۹

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از کشف بیش از ۱۵ تن انواع مواد مخدر در ۵ روز نخست فروردین ۱۳۹۹ خبر داد.
کشف بیش از ۱۵ تن انواع موادمخدر در ۵ روز نخست سال ۹۹

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار محمد مسعود زاهدیان با اعلام این خبر، اظهار کرد: در پنج روز اول فروردین ماه سال ۱۳۹۹، پلیس مبارزه با مواد مخدر سراسر کشور با همکاری یگان‌های انتظامی و مرزبانی کشور طی چندین عملیات جداگانه موفق به کشف ۱۵ تن و ۲۴۷ کیلوگرم انواع مواد مخدر شدند که این میزان کشفیات در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته ۵۰ درصد رشد داشته است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ۷۸ درصد کشفیات فوق، مربوط به تریاک بوده است، گفت: ۶۵ درصد کشفیات مواد مخدر در استان‌های شرق و حاشیه شرق کشور به دست آمده که ۷۳ درصد از کشفیات مزبور بر پایه کار اطلاعاتی بوده است.

وی خاطرنشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا ضمن مبارزه بی امان با این پدیده شوم و شناسایی و دستگیری اعضای باندها و شبکه‌های تولید و توزیع مواد مخدر، خود را مکلف می‌داند که خانواده‌ها و جامعه را نسبت به ورود یا توزیع مواد مخدر آگاه کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا در پایان توصیه کرد: اثرات مخرب مواد مخدر بر روح و جسم انسان، بر کسی پوشیده نیست، بر همین اساس خانواده‌ها به‌ویژه جوانان و نوجوانان عزیز همواره باید نسبت به این پدیده شوم و تبعات آن هوشیار باشند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha