سرهنگ بیرانوند:

لامپ دزد محله جامی دستگیر شد

رئیس کلانتری ۱۲۹ جامی از دستگیری سارقی که لامپ‌های مغازه‌ها را سرقت می‌کرد، خبر داد و گفت: متهم به ۱۰ فقره سرقت لامپ اعتراف کرد.
لامپ دزد محله جامی دستگیر شد

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مجتبی شمس بیرانوند در تشریح این خبر اظهار کرد: روز گذشته مأموران کلانتری ۱۲۹ جامی هنگام گشت زنی در محدوده حوزه استحفاظی یک دستگاه موتورسیکلت قرمز رنگ پارک شده ای را در داخل پیاده رو مشاهده کردند که راکب آن در حال باز کردن لامپ بیرونی مغازه‌های بسته بود.

وی گفت: مدتی گشت موتوری کلانتری رفتار موتورسوار را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه متهم سوار بر موتورسیکلت و قصد متواری شدن را داشت که طرح مهار و دستگیری متهم آغاز وی موفق شدند چند خیابان بالاتر موتورسیکلت متهم را متوقف و وی را دستگیر کنند.

کلانتر محله جامی با اشاره به اینکه متهم که چاره‌ای جز به اعتراف نداشت به سرقت لامپ بیرون مغازه اعتراف کرد، گفت: گشت انتظامی مأموران در بررسی‌های بیشتر چندین لامپ دیگر کشف و متهم را برای تحقیقات تکمیلی به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ بیرانوند افزود: متهم به ۱۰ فقره سرقت مشابه اعتراف و لامپ دزد محله جامی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha