زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

دستگیری سارق لوازم خودرو
6 شهریور 1402 - 00:18

دستگیری عامل ۳۰۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری موتورسوار عامل ۳۰۰ فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار علی ولی‌پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری موتورسواری که با پرسه زنی در سطح شهر مرتکب 300 فقره سرقت محتویات داخل خودرو شده بود، خبرداد.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: با وقوع چند فقره سرقت مشابه محتویات داخل خودرو در سطح شهر تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره بیستم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: با تجمیع پرونده‌های مشابه کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی به دست آوردند که موتورسواری با استفاده از یک دستگاه موتورسیکلت پالس در ساعات پایانی شب با خم کردن درب خودروها اقدام به سرقت ضبط و باند و سایر اموال با ارزش مالباختگان کرده‌است.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت تصریح کرد: کارآگاهان با بررسی‌های تخصصی خود هویت و مخفیگاه متهم را شناسایی کرده و در یک عملیات پلیسی پس از هماهنگی قضائی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم تعداد فراوانی اموال مسروقه از قبیل باند، ضبط و آمپلی فایر کشف شد و متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به 300 فقره سرقت مشابه در سطح شهر تهران اعتراف کرد.
سردار گودرزی با اشاره به اینکه با تلاش کارآگاهان تاکنون 180 تن از مالباختگان شناسایی شده‌اند بیان داشت: تحقیقات پلیسی برای تکمیل پرونده ادامه دارد.
پایان پیام/


برچسب‌ها
سرقت پلیس آگاهی سرقت لوازم خودرو

جدیدترین خبرهای سرقت و زورگیری