زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

قاتل
26 شهریور 1402 - 23:39

قتل هولناک نگهبان ساختمان با شمشه بنایی در تهران / قاتل کیست؟

کارگر ساختمان نیمه کاره برای دفاع از پسرش به نگهبان حمله کرد و در درگیری کارگران مرد نگهبان با ضربه شمشه بنایی به قتل رسید.

به گزارش رکنا، اواخر خرداد ماه امسال در یک ساختمان نیمه کاره یکی از کارگرانی که در آنجا مشغول به کار بود با نگهبان ساختمان بر سر رفت و آمد پسر کوچکش درگیر شده و به او حمله کرد.
در این درگیری کارگر ساختمان ضربه ای  به سر نگهبان زد و همین کافی بود تا روانه بیمارستان شود و بررسی های تیم پزشکی از مرگ مغزی نگهبان ساختمان خبر داد و نگهبان بعد از چند روز به کام مرگ فرو رفت.
باجنایی شدن این پرونده درگیری در ساختمان نیمه کاره بازپرس محمدمهدی براعه از شعبه 3 دادسرای جنایی تهران برای تحقیقات ویژه وارد عمل شد.
در تحقیقات اولیه تیمی از کارگاهان به محل حادثه رفته و با تحقیق از کارگران 3 نفر از آنها را به جرم اقدام به قتل نگهبان بازداشت کردند.
یکی از متهمان که خیرالله 31 ساله است در خصوص روز حادثه گفت: کارگر ساختمان با نگهبان درگیر شد و در این درگیری  فیض الله به سر نگهبان ضربه زد و سپس پا به فرار گذاشت.
 خیرالله و 2 دوست دیگرش که گویا از طبقات بالای ساختمان نظاره گر این درگیری بودند را بازداشت می کنند.
در تحقیقات ابتدایی از متهمان مشخص شد ادعاهای خیرالله درست است و او برای دفاع از پسرش و حفظ حرمت خانواده با نگهبان درگیر شده و ضربه اصلی را او نزده است و بر همین اساس دستور شناسایی قاتل متواری یعنی همان فیض الله از سوی بازپرس ویژه قتل صادر شد.
خیرالله در تحقیقات بعدی بازپرس براعه گفت: نگهبان ساختمان چند وقتی بود ما را اذیت می کرد ، معتاد بود و همیشه برای اینکه پسرم به ساختمان رفت و آمد داشت به من توهین می کرد من هم یک روز عصابی شدم وقتی با هم دعوا میکردیم به من فحش ناموسی داد من هم به او حمله کردم.
متهم در ادامه به بازپرس براعه گفت: وقتی من و نگهبان دعوایمان شد  یکی از کارگران به سر من ضربه زد، من روی زمین نشسته بودم که فیض الله برای دفاع از من با شمشه بنایی به نگهبان حمله کرد و با ضربه ای به پشت سرش او را به زمین انداخت و فرار کرد.
گفتگو با خیرالله کارگر ساختمان نیمه کاره
چند سال داری؟
31 سال
چرا با نگهبان ساختمان درگیر شدی؟
برای اینکه اجازه نمی داد پسرم برای ما غذا بیاورد
چطور شد که به او حمله کردی؟
وقتی دیدم نگهبان اجازه آمدن پسرم به ساختمان را نمی دهد با او درگیر شدم او به من حرف ناموسی زد من هم عصبانی شدم و به سمتش حمله کردم و باهم درگیر شدیم.
چه کسی به نگهبان ضربه زده؟
فیض الله که از همشهری های ماست برای دفاع از من با شمشه بنایی به سر نگهبان زد و بعد هم فرار کرد
 گفتگو با رامین پسر متهم
چند سال داری؟
10 سال
پدرت برای چی با مرد نگهبان درگیر شد؟
برای دفاع از من، چون جازه نمی داد من وارد ساختمان بشم
چه کسی نگهبان را زد؟
فیض الله با یه چیزی که بابام میگه اسمش شمشه بنایی است به پشت سرش ضربه زد و فرار کرد.
بنا بر این گزارش، متهمان برای تحقیقات بیشتر با دستور بازپرس براعه در اختیار کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار دارد و ردیابی های برای عامل جنایت در دستور کار تیم جنایی قرار گرفته است.
 

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت