زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

27 شهریور 1402 - 16:21

دستگیری عاملان اغفال دختر جوان در شرق کشور

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از بازگرداندن دختر اغفال‌شده به آغوش گرم خانواده خبر داد و گفت: متهمان این پرونده در شرق کشور بازداشت شد‌.

به گزارش ایلنا، سردار کارآگاه علی ولی‌پور گودرزی در تشریح جزئیات این خبر گفت: اواسط شهریورماه سال جاری، زن میانسالی هراسان به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و به کارآگاهان گفت، دختر جوانم به بهانه دیدن خرید شارژ تلفن همراه از خارج شده و دیگر بازنگشته است. در این مدت نیز با تمامی آشنایان تماس گرفتم، اما کسی از او خبری ندارد، نگرانم بلایی سر دخترم آمده باشد، لطفا کمک کنید.
وی افزود: پس از تشکیل پرونده در دایره چهارم پلیس آگاهی (ویژه فقدان) تیمی زبده از کارآگاهان راهی محل زندگی دختر جوان شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم پی بردند، دختر گمشده با یک مرد جوان به صورت پنهانی ارتباط داشته و به سوپرمارکت محله نیز مراجعه نکرده است.
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط دو مرد و یک زن جوان در فضای‌مجازی با شگرد ازدواج و مهاجرت به اروپا اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان با روش‌های علمی و اقدامات اطلاعاتی هویت متهم را در کوتاه‌ترین زمان ممکن شناسایی کنند.
این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: کارآگاهان در گام ‌بعدی با بررسی‌های تخصصی متوجه شدند که دختر اغفال‌شده در خانه متهمان در شرق کشور حضور دارد که کارآگاهان پس از کشف این سرنخ مهم، با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی راهی آنجا شدند و متهمان را دستگیر کردند. 
وی با بیان این که کارآگاهان موفق به پیدا کردن دختر گمشده شدند و متهمان با یکدیگر نسبت فامیلی دارند، افزود: متهمان پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر جوان در فضای مجازی با شگرد وعده‌های پوشالی و دروغین ازدواج و مهاجرت اعتراف کردند.
براساس گزارش پایگاه خبری پلیس، گودرزی در پایان خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی، دختر گمشده به آغوش گرم خانواده خود بازگردانده شد و متهم برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی قرار گرفت. 

برچسب‌ها
پلیس آگاهی پلیس آگاهی تهران اغفال دختران سردار علی ولی پور گودرزی علی ولی پور گودرزی

جدیدترین خبرهای