زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

دستگیری توسط پلیس
6 شهریور 1402 - 15:04

دستگیری ۵ دلال ارز با 37 میلیارد ارز غیرمجاز در محدوده خیابان کریمخان تهران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از دستگیری پنج فعال غیرمجاز خرید و فروش ارز و کشف ۳۷ میلیارد ریال انواع ارز خارجی از این افراد خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ هدایت بهرامی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ به دنبال دریافت گزارشی مبنی بر اینکه تعدادی افراد در محدوده پل کریم‌خان تهران اقدام به خرید و فروش ارز غیر مجاز کرده‌اند، تیمی از ماموران اداره  مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ مسئولیت رسیدگی به این پرونده را بر عهده گرفتند.
وی با اشاره به نتایج بررسی‌های ماموران پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ، گفت: نتایج تحقیقات و بررسی‌های ماموران نشان داد که گزارش واصله صحت دارد. در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی برای انجام عملیات انجام شد و چند تیم از ماموران به محل پاتوق متهمان اعزام شدند.
بهرامی با بیان اینکه ماموران در جریان در یک عملیات منسجم پلیسی پنج فعال غیرمجاز خرید و فروش ارز را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند، گفت:ماموران در این عملیات پلیسی۵۷ هزار و ۴۳۹ واحد دلار، ۱۳ هزار و ۹۴۰ واحد یورو و ۳۰ هزار و ۲۰ واحد سایر ارزها را کشف و ضبط کردند. کارشناسان ارزش ارزهای مکشوفه را ۳۷ میلیارد ریال برآورد کردند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از تشکیل پرونده برای متهمان دستگیر شده خبر داد و گفت: این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم به همراه پرونده متشکله روانه دادسرا شدند.
انتهای پیام


برچسب‌ها
پلیس امنیت اقتصادی تهران سرهنگ هدایت بهرامی تهران پليس ارز دستگيری دلالي دلار

جدیدترین خبرهای قاچاق و احتکار