زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

سردار محسن عقیلی
6 شهریور 1402 - 15:04

انهدام باند قاچاق خودروهای لوکس با کشف ۲۰ خودروی چند ده میلیاردی

فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از انهدام باند سازمان یافته قاچاق خودروهای لوکس خارجی چند ده میلیاردی به ارزش بیش از 1500 میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار محسن عقیلی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌ ماموران آگاهی پلیس فرودگاه‌های کشور به‌ منظور مبارزه قاطع و جدی با سرشاخه‌ها و باندهای سازمان یافته قاچاق با انجام انجام اقدامات فنی و پلیسی، موفق به شناسایی و دستگیری ۱۵ نفر از اعضای اصلی باند سازمان یافته قاچاق خودروهای لوکس و کشف ۲۰ دستگاه خودروی خارجی قاچاق به ارزش بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد ریال شدند.
وی افزود: همکارانم پس از کشف یک دستگاه خودروی بنز اس ۵۰۰ در پارکینگ طبقاتی فرودگاه مهرآباد که دارای پلاک جعلی بود موفق به دستگیری مالک خودرو و در پی آن شناسایی سایر اعضای باند شدند. جاعل پلاک های خودرو نیز در یکی از استان های غرب کشور شناسایی و دستگیر شد.
بر اساس اعلام پایگاه خبری پلیس، عقیلی گفت: یکی از اعضای اصلی این باند در یکی از استان‌های جنوبی شناسایی و مشخص شد خودروهای لوکس خارجی را پس از ورود با همکاری سایر اعضا باند به سایر استان ها انتقال داده است. اقدامات لازم برای پیگیری پرونده در حال انجام است.
انتهای پیام


برچسب‌ها
عقیلی پليس پليس فرودگاه قاچاق

جدیدترین خبرهای قاچاق و احتکار