زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

جنازه
6 شهریور 1402 - 15:42

مرگ مشکوک مرد میانسال در جنوب تهران/ کشف جسد در خیابان

آثار کبودی روی بدن متوفی مشهود بود.گزارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت رد میانسال در یک مکان نامشخصی فوت کرده و سپس با لباس خانگی به خیابان مورد نظر کنار یک سطل زباله منتقل شده است.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، ظهر روز گذشته چهارم شهریورماه، کشف جسد مرد میانسالی در یکی از خیابان‌های جنوب شرق تهران از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.
با اعلام این خبر، تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و تیم تشخیص هویت به همراه قاضی محمدجواد شفیعی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.
تیم جنایی در محل حادثه با جسد مرد حدودا 65 ساله‌ای مواجه شدند که به دلایل نامشخصی فوت کرده بود؛ همچنین آثار کبودی روی بدن متوفی مشهود بود.
زارش پزشک صحنه نیز حکایت از آن داشت، مرد میانسال در یک مکان نامشخصی فوت کرده و سپس با لباس خانگی به خیابان مورد نظر کنار یک سطل زباله منتقل شده است که همین موضوع شک تیم جنایی را برانگیخت.
در جریان تحقیقات میدانی، ماموران تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی با دستور بازپرس کشیک قتل از محل حادثه و جسد اقدام به انگشت‌نگاری کردند تا ردپایی از متهم به دست آورند همچنین کارآگاهان جنایی ماموریت یافتند تا با بازبینی دوربین‌های مداربسته و اقدامات گسترده اطلاعاتی سرنخی کشف کنند.
به گزارش تسنیم، با دستور قاضی شفیعی از شعبه پنجم دادسرای امور جنایی، جسد متوفی برای تعیین علت تامه فوت و معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ادامه دارد.
انتهای پیام/


برچسب‌ها
پلیس آگاهی

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت