زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

آتش سوزی
6 شهریور 1402 - 15:42

مرگ هولناک دختر جوان در انفجار خانه‌ای در محله یافت‌آباد

یک دختر جوان بر اثر بی احتیاطی در استفاده از وسائل گازی، در انفجار خانه در محله یافت‌آباد مجروح شده و به علت شدت سوختگی، جان خود را از دست داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، صبح روز گذشته پنجشنبه دوم شهریور ماه جاری، کارکنان انتظامات یکی از بیمارستان‌های تهران مرگ مشکوک دختر جوانی را براثر سوختگی به قاضی وحید ناصری؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم دادسرای امور جنایی گزارش کردند.
با اعلام این خبر، تیم تحقیق با دستور قاضی جنایی راهی بیمارستان موردنظر شدند و جسد دختر حدودا 24 ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر سوختگی شدید فوت کرده بود؛ بررسی‌های اولیه نشان می‌داد، دختر جوان چند روز قبل به دلیل انفجار گاز در خانه‌اش مجروح و سپس به این مرکز درمانی منتقل شده است.
تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، زن جوان در طبقه چهارم یک خانه واقع در محله یافت‌آباد زندگی می‌کرده که چند روز قبل از سوی یکی از همسایه متوجه می‌شود خانه‌اش نشتی گاز دارد اما وی با توجه به دریافت این هشدار از وسایل گازسوز خانه استفاده کرده که همین موضوع باعث انفجار شده است.
به گزارش تسنیم، با دستور قاضی ناصری از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی، جسد دختر جوان برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در رابطه با این حادثه همچنان ادامه دارد.
انتهای پیام/
 

جدیدترین خبرهای انفجار و آتش‌سوزی