زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

غرق شدگی
4 مهر 1402 - 12:09

آخرین وضعیت از پرونده مرگ 2 کودک در پارک زیتون

رسیدگی به پرونده غرق شدن 2 کودک در پارک زیتون تهران در شروف انجام است.

به گزارش رکنا، عصر روز پنج‌شنبه، 2 شهریورماه، 2 کودک 8 و 11 ساله در پارک زیتون محله وردآورد در حال بازی بودند که توپ آنها داخل حوضچه  نیمه آبی افتاده و با وجود محصور بودن حوضچه، قفل بودن در ورودی و وجود علائم هشدار دهنده عدم ورود به محوطه و شنا کردن، اقدام به بالارفتن از فنس‌ها برای برداشتن توپ از آب می‌کنند.
در این گزارش آماده بود که پس از عدم توجه به موارد فوق و ورود به محوطه، کودکان با بی احتیاطی، وارد حوضچه شده که در محوطه آب گیر افتاده و فوت می کنندو پرونده این حادثه تلخ به دست بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران می رسد.
سخنگوی قوه قضائیه در خصوص غرق شدن این  ۲ کودک در نشست صبح امروز گفت: این دو کودک به همراه خانواده خود به یکی از پارک های منطقه ۲۲ رفته بودند که با عبور از فنس ها به رودخانه می روند که منجر به غرق شدن آنها می شود. پرونده ای در این رابطه تشکیل شده و اقدامات بعدی در شروف انجام است.
ستایشی در ادامه با اشاره به حادثه پسماند آراد کوه بیان کرد: بر اساس بررسی های انجام شده ، انفجاری در این منطقه صورت میگیرد که چهار نفر مسدوم می شوند. سه نفر از این افراد فوت می کنند. پرونده مقدماتی تشکیل شده و دستورات ابتدایی صادر شده و پرونده‌ای به صورت همزمان در شعب دادسرای ویژه رسیدگی به امور جنایی تشکیل شده است و نتیجه نهایی را ابلاغ خواهیم کرد. 
 
 

جدیدترین خبرهای غرق شدگی