زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

قتل
4 مهر 1402 - 23:04

فرار زن و مرد از صحنه چاقوکشی خونین در خیابان پیروز تهران ! / ماجرا چه بود ؟!

راننده موتورسیکلت پس از ارتکاب جرم و درگیری از محل حادثه متواری شد.

به گزارش رکنا، شب های گذشته خودرویی در خیابان پیروزی در حال عبور بود موتورسیکلت سواری در خیابان پیروزی تهران مقابل خیابان مقداد، که خانمی تَرک نشین داشت، با راننده خودرو به نام علیرضا، ه،  درگیر می شود و با استفاده از سلاح سرد چاقو به او حمله ور می شود و با فرود آوردن چند ضربه به شکم و کمرش، از محل حادثه متواری می شود. مصدوم برای مداوا توسط دوستانش به بیمارستان فجر انتقال می یابد.
درباره این حادثه و در گفتگوی  تلفنی به یکی از ماموران کلانتری ۱۲۱ سلیمانیه گفت: 'مصدوم پس از ترخیص از بیمارستان می تواند از طریق دفاتر قضایی شکوائیه ای تنظیم و به پزشکی قانونی مراجعه کند و از طریق قانونی راننده متواری شناسایی و دستگیر و توسط دادگاه پیگیری شود.' همچنین دوشنبه مورخه سوم مهر، ساعت ۱۶:۳۰ در خیابان شوش، خیابان خیام، روبه روی ایستگاه اتوبوس شرکت واحد، خودرو تاکسی متعلق به سجاد دلیری فشتمی در محل پارک بود، موتور سه چرخ مخصوص حمل بار که راننده آن از تبعه افغانستان بود با سرعت بالا در حرکت بود، با خودرو تصادف می کند و از صدای برخورد آن، راننده در انبار محل کارش حضور داشت، بلافاصله بیرون آمد و متوجه شد به خودرواش آسیب وارد شده با فوریت های پلیس۱۱۰ تماس می گیرد، مامور راهور به محل حادثه مراجعه  می کند و مقصر حادثه باید خسارت وارده را به صاحب خودرو پرداخت کند.
متاسفانه به دلیل این که اینگونه وسایل نقلیه که اقدام به جابه جایی بار می کنند، بیمه نیستند، پس از وقوع حادثه،  برای جبران خسارت مشکلات فراوانی برای رانندگان حادثه دیده، به همراه دارد. ضرورت دارد برای پیشگیری از حوادث و پرداخت به موقع خسارت به زیان دیدگان تمهیداتی اندیشیده شود.

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت