زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

خودکشی
5 مهر 1402 - 11:23

خودکشی مرد زباله گرد در شرق تهران / دختر جوان با جسد حلق آویز شده پدرش روبرو شد

پدر زباله گرد در شرق تهران در اقدامی هولناک در اتاق خواب به زندگی خودش پایان داد.

به گزارش رکنا، ساعت 10 صبح روز سه شنبه 4 مهرماه در تماس تلفنی با کلانتری 121 سلیمانیه دختر جوانی خبر مرگ پدر  90 ساله اش را به ماموران کلانتری اعلام  کرد.
ماموران به سرعت به محل حادثه اعزام شده و در صحنه با پدر خانواده روبرو شدند که خودش را در خانه حلق آویز کرده بود، با رسیدن عوامل اورژانس فوت این مرد 90 ساله  تایید و ماجرای خودکشی مرد تهرانی به بازپرس امیرحسین علی مردان مخابره شد.
بازپرس امیرحسین علیمردان از شعبه 10 دادسرای جنایی تهران با شروع تحقیقات اولیه دریافت این مرد 90 ساله زباله گرد بوده و دختر جوانش در ساعت خودکشی در خانه حضور داشته است.
دختر متوفی به بازپرس علیمردان گفت: پدرم چند روزی بود از مرگ صحبت می کرد و شب قبل هم به من گفته بود که قصد پایان دادن به زندگی خودش را دارد، اما من باور نمیکردم ولی صبح با صدای بلندی که انگار چیزی به زمین افتاده بود از خواب بیدار شدم وقتی وارد اتاق پدرم شدم دیدم خودش را از سقف دیوار آویزان کرده است برای همین با ماموران کلانتری تماس گرفتم.
بازپرس علی مردان بعد از شنیدن اظهارات دختر متوفی دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرده و گفت: تحقیقات در خصوص این مرگ تلخ ادامه دارد .