زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

موتور سیکلت سرقتی
5 شهریور 1402 - 14:43

سرهنگ طرهانی خبرداد

سارق و مالخر موتورسیکلت‌های باقرشهر در دام پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق و مالخر موتورسیکلت‌های محدوده باقرشهر و کشف چهار دستگاه موتورسیکلت مسروقه، خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح این خبر بیان داشت: مأموران کلانتری ۱۷۵ باقرشهر، حین گشت زنی به راکب یک دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک با سرنشین مشکوک شدند.
وی بیان داشت: مأموران بلافاصله برای بررسی موضوع وارد عمل شده و به راکب دستور توقف دادند، اما متهم بدون توجه به اخطار پلیس همچنان به فرار خود ادامه می‌داد که طی مسیر کوتاهی مأموران موفق شدند موتورسیکلت را متوقف و متهم را که پیاده قصد فرار داشت، دستگیر کنند.
سرهنگ طرهانی، عنوان کرد: مأموران پس از بررسی پلاک موتورسیکلت و استعلام از مرکز پیام متوجه شدند موتورسیکلت مسروقه است که در بازرسی از متهم، تعدادی ابزار آلات سرقت، مقداری سیم مخابراتی مسروقه و یک قبضه چاقو کشف شد.
این مقام انتظامی تصریح کرد: متهم دستگیر شده، به کلانتری انتقال و در بازجویی‌های پلیسی به پنج فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف و در ادامه تحقیقات ۴ دستگاه موتورسیکلت مسروقه از مخفیگاه وی کشف شد.
فرمانده انتظامی شهرستان ری خاطرنشان کرد: با شناسایی مالباختگان و دعوت از آنها، تحقیقات تکمیلی انجام و پرونده به همراه شکات و متهم جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارجاع شد.
سرهنگ طرهانی از عموم شهروندان خواست، در صورت اطلاع از هر گونه ناهنجاری، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.


برچسب‌ها
دستگیری سارق موتور سیکلت محمد قاسم طرهانی

جدیدترین خبرهای سرقت و زورگیری