زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

جمع آوری معتادان
5 شهریور 1402 - 17:28

جمع آوری ۵۵۰ نفر از معتادان متجاهر توسط پلیس شهر ری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی و جمع‌آوری بیش از 550 نفر از معتادان متجاهر به مدت 30 روز خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، فرمانده انتظامی شهرستان ری از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و جمع‌آوری بیش از 550 معتاد متجاهر به مدت30 روز در این شهرستان، خبر داد و گفت: این افراد برای طی مراحل درمان به مراکز ماده 16 معرفی شدند. 
سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح این خبر بیان داشت: در اجرای رسیدگی به مطالبات و خواسته‌های مردمی طرح جمع آوری معتادان متجاهر و کارتن خواب در چندین مرحله در 30 روز گذشته با هدف پیشگیری از وقوع جرم و معرفی به مراکز درمانی، مطابق با دستورالعمل های مصوب عملیاتی شد.
وی افزود: در این طرح که با هماهنگی مقام قضائی و به کارگیری مأموران و تیم‌های عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی در محدوده شهرستان ری عملیاتی شد، بیش از 550 معتاد متجاهر و کارتن خواب پس از جمع آوری و به کمپ ماده 16 منتقل شد و زیر نظر کارشناسان جهت بهبودی قرار گرفتند.
سرهنگ طرهانی با اشاره به اینکه اعتیاد در بسیاری از جرائم و آسیب‌های اجتماعی از جمله وقوع سرقت و نابسامانی خانواده نقش دارد، تصریح کرد: طرح‌های جمع‌آوری معتادان متجاهر، برخورد قاطع باخرده‌فروشان موادمخدر و پاکسازی مناطق آلوده به صورت مستمر در دستور کار پلیس قرار دارند.
پایان پیام/


برچسب‌ها
معتاد متجاهر پلیس ری خرده فروش موادمخدر

جدیدترین خبرهای اعتیاد و مواد مخدر