زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

29 آبان 1402 - 22:11

بازداشت قاچاقچیان چوب در یک تعقیب و گریز خطرناک

رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان آمل از تلاش برای دستگیری قاچاقیچان چوب که در حین توقیف دو دستگاه خودروی سواری حامل چوب جنگلی قاچاق باعث ایجاد خسارت به خودروی سازمانی این اداره و پس از آن متواری شده بودند، خبر داد.

به گزارش رکنا، علی اصغر اسماعیل‌زاده گفت: مأمورین سر جنگلبانی امام زاده عبداله و عوامل حفاظتی شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران در راستای مقابله با پدیده قاچاق چوب ، گشت و کنترل حوزه استحفاظی، موفق به شناسایی دو دستگاه خودروی سواری پژو حامل چوب جنگلی قاچاق از جنس راش در محور هراز شدند.
وی افزود: سرنشینان خودروهای سواری حامل چوب جنگلی قاچاق، به محض مشاهده مأمورین، به قصد ایجاد رعب و وحشت و فرار، اقدام به برخورد عمدی به خودروی سازمانی این اداره نمودند، اما با هوشیاری مأمورین منابع طبیعی و پاسگاه انتظامی امامزاده عبداله، خودروهای حامل محموله قاچاق توقیف و به پارکینگ منتقل شد و متخلفین نیز از صحنه متواری گشتند.
قاچاقچیان چوب پس از آسیب به خودروی منابع طبیعی آمل، متواری شدند
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری آمل ادامه داد: در برخورد عمدی قاچاقچیان چوب، خودروی سازمانی این اداره دچار خسارت مالی شد، اما خوشبختانه به همکاران حفاظتی منابع طبیعی خسارت جانی وارد نشد.
قاچاقچیان چوب پس از آسیب به خودروی منابع طبیعی آمل، متواری شدند
اسماعیل زاده یادآور شد: متخلفان که از قاچاقچیان حرفه‌ای بودند، شناسایی و تلاش‌ها برای تشکیل پرونده و دستگیری آن‌ها و معرفی به مرجع قضایی ادامه دارد.

جدیدترین خبرهای قاچاق و احتکار