زمینه کاغذی
حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

طراحی و اجرا توسط تیم فرمدیا
به‌روزرسانی توسط فردیتا

فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
5 شهریور 1402 - 23:09

جزئیات پرونده نزاع و ضرب و جرح «بهنام ابوالقاسم‌پور»

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ خبر سرقت از «بهنام ابوالقاسم‌پور»، پیشکسوت فوتبال توسط سارقین زورگیر را تکذیب و درباره این پرونده توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ بابک نمک‌شناس در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی انتشار فیلم و خبری با موضوع بستری شدن «بهنام ابوالقاسم‌پور» پیشکسوت فوتبال کشور در یکی از بیمارستان‌های تهران به‌واسطه ضرب و جرح توسط سارقین زورگیر، بلافاصله موضوع در دستور کار رسیدگی پلیس تهران بزرگ قرار گرفت.
وی افزود: با بررسی سوابق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تهران بزرگ مشخص شد که از زمان انتشار فیلم و خبر مربوطه در شبکه‌های اجتماعی و طرح خبر سرقت از آقای ابوالقاسم‌پور، هیچ‌گونه تماسی در این خصوص با پلیس انجام نشده است. در ادامه، مأموران کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس با مراجعه به بیمارستان محل بستری شدن بهنام ابوالقاسم‌پور به تحقیق از ایشان پرداختند.
رئیس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ ادامه داد: آقای بهنام ابوالقاسم‌پور در شرح ماجرای درگیری منجر به ضرب و جرح خود، این‌گونه به مأموران اعلام کرد که «در ساعت ۱۳:۳۰ مورخه ۲ شهریورماه از جنوب به شمال اتوبان شهید چمران با خودروی شخصی در حال حرکت بودم که یک دستگاه سمند سفید رنگ با دو سرنشین با خودروی اینجانب از ناحیه آیینه و گلگیر راننده برخورد کرد که به عمل آنها معترض شدم. در ادامه مجددا به سپر عقب خودرو بنده ضربه زدند. پس از توقف، سرنشینان سمند با بنده درگیری فیزیکی ایجاد کرده و با سلاح سرد به دست چپ و راست بنده آسیب زدند و سپس از محل متواری شدند، اما هیچ‌گونه سرقتی از بنده نشده است؛ پس از تعقیب و گریز، زیر پل ورودی چمران به شمال – وردی نیایش، راننده سمند از محل متواری شد و نفر دوم نیز به صورت پیاده و در شلوغی خیابان متواری گردید؛ سپس به بیمارستان منتقل شدم و در این خصوص از شخص خاصی شکایت ندارم و آن افراد (سرنیشنان خودروی سمند) را نمی‌شناختم.»
لازم به ذکر است که با تکمیل اقدامات پزشکی و درمانی، آقای بهنام ابوالقاسم‌پور، ظهر روز شنبه مورخ ۴ شهریورماه از بیمارستان ترخیص شد و پرونده مقدماتی ایشان با موضوع «نزاع و درگیری منجر به ضرب و جرح» در کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس تشکیل شده و در حال رسیدگی است. 


برچسب‌ها
پلیس تهران بزرگ بهنام ابوالقاسم پور پلیس تهران سرهنگ بابک نمک شناس

جدیدترین خبرهای سرقت و زورگیری