حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

22 خرداد 1403 - 10:04

قمه به‌دست پاساژ گلستان در شهرک غرب دستگیر شد

معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ، از دستگیری عاملان قمه‌کشی در پاساژ گلستان شهرک غرب خبرداد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ سعید راستی در این‌باره گفت:‌ چند روز پیش ویدیویی از درگیری چند جوان قمه به دست در مجتمع تجاری گلستان در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد، موضوعی که البته پلیس پایتخت پیش از انتشار ویدیو و از همان دقایق اولیه وقوع رسیدگی به آن را در دستورکار خود قرار داده بود.
وی در توضیح جزئیات این پرونده گفت: چند شب پیش حدود ساعت 23، یک جوان ۲۱ ساله قمه به دست همراه با دو دوست دیگر خود به پاساژ گلستان در شهرک غرب حمله کرده و با بیان الفاظ رکیک، باعث ایجاد رعب و وحشت در میان مردم شد. در همین راستا نیز پلیس امنیت رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار داد و سرانجام با دستور قضائی، این متهم قمه به دست روز گذشته دستگیر و برای بازسازی صحنه به مجتمع گلستان برده شد.
معاون عملیات پلیس اطلاعات تهران بزرگ با اشاره به سوابق متهم دستگیر شده، گفت: این متهم سابقه‌دار است و پیش از این نیز هشت جرم دیگر مانند درگیری، چاقوکشی و مشارکت در نزاع دسته جمعی مرتکب شده بود. دو همدست دیگر این فرد که ۱۸ و ۱۹ ساله بودند نیز دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. 
ماجرا چه بود؟
نگهبان این مجتمع تجاری  در همین خصوص به خبرنگار ما گفت:چند شب پیش ساعت از ۱۱ شب گذشته بود و ما می خواستیم پاساژ را تعطیل کنیم که ناگهان این سه نفر وارد شدند. این افراد، بدون داشتن هیچگونه طرف خاصی برای دعوا با هدف برهم زدن آرامش، اقدام به داد و بیداد، فحاشی و ترساندن مردم با قمه کردند.

برچسب‌ها
پلیس سرهنگ سعید راستی شهرک غرب دستگیری
نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای