حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

22 خرداد 1403 - 13:07

دستگیری ۵ مجرم در پاتوق‌هایشان در غرب تهران

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از بازداشت ۵ مجرم در طی اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در غرب تهران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا موسوی در تشریح جزئیات این خبر گفت: با اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح حوزه استحفاظی سرکلانتری پنجم در روز گذشته، ماموران تیم عملیات سرکلانتری پنجم با شناسایی پاتوق‌های سارقان و اخذ دستور قضایی در سه نقطه به مخفیگاه متهمان ورود کرده که نتیجه آن دستگیری دو سارق حرفه‌ای و دو موبایل قاپ و کشف چندین دستگاه تلفن همراه سرقتی بود.
وی گفت: با توجه به گزارشاتی که شهروندان مبنی بر امنیت پارک‌ها و بوستان‌ها به پلیس داده بودند، پس از پاکسازی پاتوق‌ها، ماموران پلیس اقدام به سرکشی از پارک های منطقه کردند و موفق به جمع آوری ۱۲ معتاد متجاهر، دستگیری یک نفر از اراذل و اوباش به همراه سلاح سرد و توقیف ۱۵ عدد موتورسیکلت فاقد پلاک یا پلاک مخدوش شدند.
سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: معتادان متجاهر به مراکز بازپروری ارجاع داده خواهند شد. همچنین برای متهمان دستگیرشده نیز پرونده‌ای تشکیل شده و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا خواهند شد.
موسوی گفت: در ادامه این عملیات طی سرکشی از پارکینگ‌های سطح حوزه یک دستگاه موتورسیکلت و یک دستگاه خودروی سرقتی نیز کشف شد که در این خصوص هم پرونده‌ای تشکیل شد.
انتهای پیام

برچسب‌ها
پلیس پیشگیری تهران تهران غرب تهران پلیس
نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای