حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

قتل عام مسلحانه
7 بهمن 1402 - 16:12

جزییات جدید از قتل عام مسلحانه 9 پاکستانی تبار در سراوان ایران عکس

اتباع کشته شده در سیروان همگی اتباع پاکستانی بوده و در یک دریگری طایفه ای دست به قتل عام زده اند.

به گزارش رکنا، بامداد امروز ۷ بهمن ماه ۱۴۰۲، در پی ورود افراد مسلح ناشناس از اتباع پاکستانی به محل سکونت چند جوان پاکستان در گاراژ شهر سیرکان از توابع بخش بمپشت شهرستان سراوان و تیراندازی به سوی آنان ۹ تن کشته و سه تن دیگر به شدت مجروح شداند.
به گفته منابع آگاه هویت 4 تن از این افراد کشته شده:«شعیب»، «آذر»، «اشفق» و «عثمان» احراز شده و از هویت سایر کشته و زخمی شدگان تا لحظه تنظیم خبر اطلاعی در دست نیست.
3 تن از مجروحین این حادثه که از ناحیه فک و صورت و قسمت کمر و شکم هدف گلوله قرار گرفته اند در بیمارستان رازی سراوان بسر میبرند که حال یک تن وخیم گزارش شده است.
منابع آگاه در این باره گفته اند: «این افراد حدودا از 15 سال پیش بوده که در شهر سیرکان به کارهای کارگری، صافکاری و خودرو و برقکاری مشغول بوده‌اند و در داخل یک اتاق در محوطه تعمیرگاه ساکن بوده‌اند.»
حوالی ساعت ۲ بامداد امروز افراد ناشناس وارد یک تعمیرگاه در ورودی شهر سیرکان بمپشت سراوان شده و ۹ نفر از اتباع ایالت پنجاب پاکستان را کشته و 3 نفر دیگر را مجروح کرده اند .
به گفته منابع محلی و شاهدان عینی:« این افراد کارگرانی بودند که در مکانیکی مشغول صافکاری و رنگ آمیزی بوده اند که در یک اتاق در سیرکان سکونت داشتند که افراد مسلح ناشناس با رگبار گلوله جنگی آنها را کشته و مجروح کرده اند.»
یک منبع آگاه پلیسی نیز به رکنا گفت: افراد مسلح نیز اهل کشور پاکستان بودند و به همشهری ها خود در این خانه حمله کردند که تحقیقات در خصوص انگیزه و شناسایی افراد مسلح ادامه دارد و خبر تکمیلی منتشر خواهد شد.
 

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت