حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

آتش سوزی
8 بهمن 1402 - 07:21

آتش سوزی 5 منزل مسکونی، کارگاه نجاری و خودرو / در سریع ترین زمان ممکن اطفا شد

پنج مورد حریق گسترده مربوط به منازل مسکونی، خودرو و آتش سوزی یک کارگاه نجاری را پوشش در کرمان مهار شد.

به گزارش رکنا، ابراهیم بابایی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان با اشاره به انجام عملیات‌های اطفای حریق در پنج نقطه از شهر کرمان، اظهار کرد: بامداد هفتم بهمن ماه طی تماس شهروندان مبنی بر آتش سوزی در یک کارگاه نجاری واقع در خیابان کمیل، اکیپ اطفاء حریق از نزدیکترین ایستگاه به محل اعزام شدند.
وی گفت: با توجه به گستردگی آتش و وجود انبار چوب در این کارگاه، آتش نشانان با استفاده از تجربه و مهارت خود و با توجه به تهدید وجود انبار چوپ و خطر سرایت آتش‌سوزی در کوتاه‌ترین زمان ممکن آتش را مهار کردند.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اظهار کرد: در تماس شهروندان با سامانه ١٢۵ که حکایت از حریق یک دستگاه خودرو پژو ۴٠۵ در بلوار پاسداران داشت، آتش نشانان قبل از طعمه حریق شدن خودرو در محل حاضر شده و از نابودی این خودرو توسط شعله‌های سرکش آتش جلوگیری کردند.
بابایی در ادامه از اطفای حریق سه منزل مسکونی طی روز شنبه توسط آتش نشانان خبر داد و افزود: ظهر هفتم بهمن ماه یک خانه باغ قدیمی که با حجم زیادی از چوب و درختان دچار آتش سوزی شده بود، با همت و تلاش آتش نشانان از سه ایستگاه، آتش سوزی مهار شد و از سرایت حریق به منازل همجوار و آلودگی محیط زیست شهروندان جلوگیری به عمل آمد.
وی همچنین از اطفای حریق یک منزل مسکونی در خیابان انقلاب سخن گفت و بیان کرد: در انبار این منزل مسکونی مقدار زیادی نفت وجود داشت که با عملیات تخصصی آتش نشانان حریق مهار و از گسترش آن جلوگیری به عمل آمد و در ادامه عصر شنبه آتش نشانان از دو ایستگاه این سازمان به محل آتش سوزی یک منزل مسکونی در خیابان پیرانشهر اعزام شدند که با انجام عملیات صحیح موفق به مهار این آتش سوزی شدند.
 مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کرمان در پایان بیان کرد: خوشبختانه هیچکدام از این حوادث خسارت جانی نداشته و علل آنها توسط کارشناسان در دست بررسی است.

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای انفجار و آتش‌سوزی