حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

ریزش آوار
8 بهمن 1402 - 21:24

زنده زنده دفن شدن یک مرد در دزفول ! + جزییات

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از آوار شدن فونداسیون یک ساختمان در حال ساخت روی کارگر ساختمانی خبر داد.

به گزارش رکنا، روح‌الله بهشتی‌فرد درباره جزئیات این حادثه در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: بعد از ظهر امروز (۸ بهمن‌ماه) از طریق تماس با سامانه ۱۲۵ این سازمان، گزارش آوار شدن فونداسیون یک ساختمان در حال ساخت روی یک کارگ ر ساختمانی اطلاع‌رسانی شد. 
وی افزود: در پی این گزارش از سوی ستاد فرماندهی عملیات، اکیپ امداد و نجات ایستگاه شماره ۱ به محل حادثه واقع در خیابان کشاورز نرسیده به خیابان سید صبور اعزام شد و بلافاصله عملیات امدادرسانی به مصدوم انجام شد.
بهشتی‌فرد با بیان اینکه در این حادثه که به علت رعایت نکردن اصول ایمنی رخ داد، عنوان کرد: در پی این حادثه یک کارگر ساختمانی حدود ۴۱ ساله در عمق ۵ متری گودال ساختمان بر اثر ریزش دیواره قسمتی از فونداسیون، از ناحیه هر دو پا دچار شکستگی شد که با حضور آتش‌نشانان و عوامل اورژانس ‌، پس از ایمن‌سازی محل و فیکس کردن مصدوم، با استفاده از تجهیزات امداد و نجات فرد مصدوم از گودال خارج و پس از اقدامات اولیه توسط عوامل اورژانس، به بیمارستان انتقال داده شد. 
 

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای ریزش ساختمان