حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

قتل
9 بهمن 1402 - 11:10

قتل پسر ۹ ساله در شوخی کودکانه

شوخی مرگبار پسر بچه ۹ ساله با اسلحه کلت کمری منجر به فوت یک پسر بچه ۹ ساله دیگر در فهرج شد.

به گزارش مشرق، با اعلام پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان کرمان، امیرحسین بهجتی روز چهارشنبه با اشاره به اینکه وجود سلاح های غیرمجاز در منطقه تهدیدی برای امنیت شهروندان و جان انسان هاست، افزود: متاسفانه روز گذشته ۲ پسر بچه ۹ ساله در روستای الله آباد از توابع شهرستان فهرج با یک قبضه سلاح کلت کمری مسلح که در منزل در دسترس آنها بوده، به قصد بازی و شوخی به طرف دوست هم سن خود نشانه رفته و شلیک می کنند. وی ادامه داد: متاسفانه در این تیراندازی کودک ۹ ساله دیگری مورد اصابت گلوله قرار می گیرد.
رئیس حوزه قضایی فهرج اعلام کرد: این کودک بلافاصله به بیمارستان شهرستان همجوار (ریگان) اعزام می شود اما در اثر اصابت گلوله به سر و صورت و به دلیل شدت جراحات و خونریزی، جان خود را از دست می دهد.
بهجتی گفت: در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شده و موضوع در حال بررسی است و تحقیقات تکمیلی نیز از سوی دستگاه قضایی و پلیس همچنان ادامه دارد.
این مقام قضایی در پایان هشدار داد: نگهداری سلاح غیرمجاز جرم محسوب می شود و متاسفانه بی احتیاطی پدر خانواده و در دسترس قرار دادن اسلحه غیرمجاز منتهی به این حادثه دلخراش و غیرقابل جبران شده است.


برچسب‌ها
قتل کودک اخبار حوادث حوادث
نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت