حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

شکنجه هولناک کودک
9 بهمن 1402 - 11:57

شکنجه هولناک کودک ۲ساله توسط مادر عکس

گزارش یک کودک‌آزاری به پلیس، ماموران این نهاد را در بازرسی از محل با صحنه هولناکی مواجه کرد.

به گزارش مشرق، چند روز قبل ماموران کلانتری معراج مشهد در جریان کودک‌آزاری وحشتناکی قرار گرفتند که در یکی از پاتوق‌های استعمال مواد مخدر در کوی نجف رخ داده بود. دقایقی بعد نیروی انتظامی با دستور ویژه قاضی دکتر رحمانی (معاون دادستان مرکز خراسان رضوی) وارد منزل مذکور در خیابان نجف ۳۰ شدند و پسربچه ۲ ساله‌ای به نام طاها را مشاهده کردند که برخی از نقاط بدنش به طرز دلخراشی دچار سوختگی شده بود.
مادر جوان این کودک که ابتدا با داستان‌سرایی سعی داشت حقیقت موضوع را کتمان کند، برای انجام تحقیقات در حالی به مرکز انتظامی هدایت شد که فرزند وی برای درمان‌های اولیه به بیمارستان انتقال یافت. بررسی‌های پلیس که زیر نظر سرگرد امیررضا فعال (رئیس کلانتری معراج) آغاز شده بود، به سرنخ‌هایی از کودک‌آزاری در توهم شیشه رسید و بدین ترتیب، مادر این کودک به سوزاندن فرزندش متهم شد.
تحقیقات مقدماتی بیانگر آن بود که افراد معتاد به منزل این زن مطلقه رفت و آمد دارند و او هنگامی که در کنار مردی معتاد قصد استعمال شیشه را داشت، ناگهان با گریه‌های پسر ۲ساله‌اش روبه‌رو شد. این زن همچنان به مصرف مواد مخدر صنعتی در حالی ادامه می‌داد که صدای گریه‌های فرزندش او را می‌آزرد و تلاش‌هایش برای ساکت کردن کودک بی‌فایده بود.
این زن که دیگر کنترل اعصابش را از دست داده بود، در یک لحظه فرزندش را به حمام برد و او را زیر شیر آب داغ گرفت. خیلی زود برخی از نقاط بدن کودک دچار سوختگی شد و تاول زد. در همین حال او کیسه حمام را برداشت و...
این زن جوان که مدعی بود به خاطر عوارض ناشی از توهم شیشه دست به چنین رفتار دلهره‌آوری زده است، با دستور مقام قضایی به مرکز ترک اعتیاد اجباری منتقل شد تا تحت درمان قرار گیرد. از سوی دیگر طاها پس از درمان‌های اولیه به کارشناسان اورژانس اجتماعی بهزیستی تحویل داده شد و تحقیقات در این باره از سوی عوامل انتظامی ادامه یافت.
شکنجه هولناک کودک ۲ساله توسط مادر +عکس


برچسب‌ها
اخبار حوادث حوادث کودک کودک آزاری شکنجه مادر دختر بچه مشهد
نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha