حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

18 بهمن 1402 - 22:47

دستگیری قاتل یک جوان در محمود آباد

فرمانده انتظامی محمودآباد، از درگیری منجر به قتل جوان ۲۳ ساله و دستگیری قاتل ۲۱ ساله در آن شهرستان خبر داد و گفت: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در یکی از محله‌های حاشیه این شهرستان شناسایی و وی را در کمتر از یک ساعت دستگیر کنند.

به گزارش رکنا ، محمود حسین‌زاده فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد، از درگیری منجر به قتل جوان ۲۳ ساله و دستگیری قاتل ۲۱ ساله در آن شهرستان خبر‌ داد و اظهار کرد: شب گذشته یک فقره درگیری منجر به قتل در خیابان آزادی شهرستان محمودآباد به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام و بلافاصله ماموران به محل حادثه اعزام شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد بیان کرد: با حضور ماموران مشخص شد چند نفر به دلیل اختلافات شخصی با یکدیگر درگیر که یکی از آنان با ضربات چاقو یک جوان ۲۳ ساله را مجروح و از محل متواری شده است.
حسین‌زاده با بیان اینکه مجروح به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد، گفت: مأموران انتظامی تحقیقات خود را آغاز و با اقدامات فنی موفق شدند مخفیگاه قاتل را در یکی از محله‌های حاشیه  این شهرستان شناسایی و وی را در کمتر از یک ساعت دستگیر کنند.
وی با بیان اینکه متهم ۲۱ ساله در اعترافات اولیه، علت قتل را عدم کنترل خشم در نزاع و درگیری با مقتول اعلام کرد، گفت: قاتل با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان محمودآباد با اشاره به اینکه تلاش جهت دستگیری دیگر همدست قاتل ادامه دارد، تصریح کرد: پلیس با اقتدار برابر قانون با مخلان نظم و امنیت برخورد می‌کند.

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت