حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

23 بهمن 1402 - 12:09

ری، ایستگاه پایانی قاچاقچیان ۵۰ میلیاردی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف ۵۰ میلیارد ریال لوازم آشپزخانه قاچاق از یک خودروی ترانزیتی خبر داد.


سرهنگ محمد قاسم طرهانی گفت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل کالای قاچاق با یک دستگاه خودروی کامیون ترانزیتی توسط قاچاقچیان اموال و کالا‌های قاچاق، دستگیری متهمان و توقیف خودرو در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی عنوان داشت: پس از هماهنگی قضائی به هنگام کنترل نامحسوس خودرو‌های عبوری مسیر‌های مواصلاتی شهرستان ری، خودروی کامیون ترانزیتی که از شهر‌های جنوبی کشور به مقصد تهران درحال حرکت بود شناسایی شده و به راننده دستور توقف داده شد.
وی افزود: با توقف خودرو، محموله آن مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن مشخص شد ۵۲۵ کارتن انواع لوازم آشپزخانه قاچاق در قسمت بار خودرو جاسازی شده است.
سرهنگ طرهانی تصریح کرد: از آنجا که مشخصات بار مذکور با بارنامه و اسناد ترانزیتی مغایرت داشت، ماموران راننده به مقر انتظامی منتقل و تحت بازجویی قرار دادند که در نتیجه متهم به جرم خود مبنی بر قاچاق کالا اعتراف و به همراه شاگردش برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش اموال مکشوفه را ۵۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ طرهانی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا همه تلاش خود را به کار بسته، تا تحرک از قاچاقچیان و ضربه زنندگان به اقتصاد جامعه سلب شود.

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای قاچاق و احتکار