حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

23 بهمن 1402 - 14:03

دستگیری باند سارقان حرفه‌ای توسط پلیس

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری باند سارقان حرفه‌ای و سابقه دار لوازم و محتویات خودرو‌ها خبر داد.


سرهنگ علی قاسم پور  رئیس پلیس پیشگیری گفت: در پی مراجعه و شکایت چند تن از شهروندان در هفته‌های اخیر، درخصوص سرقت محتویات و قطعات خودرو در محدوده بلوار 'فردوس' پیگیری موضوع سریعاً به صورت ویژه در دستور کار عوامل عملیات کلانتری ۱۳۳ این محل قرار گرفت.
وی افزود: در تحقیقات انجام شده مشخص شد، متهمان با پرسه زنی در مناطق جرم خیز و شناسایی خودرو‌های سواری که از ایمنی کمتری برخوردار بودند، در فرصت مناسبی قفل کاپوت خودرو را تخریب و باطری خودرو‌ها را به سرقت می‌برند.
این مقام انتظامی در ادامه ابراز داشت: مأموران کلانتری ۱۳۳ شهر زیبا با با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی، در نهایت در شانزدهم بهمن ماه متهمان را سوار بر خودرو پرشیا مشاهده و طی یک عملیات تعقیب و گریز و با استفاده از قانون بکارگیری سلاح موفق به متوقف کردن خودرو و در نهایت دستگیری هر ۳ متهم شدند.
وی گفت: در بازجویی از متهمان موفق به کشف مخفیگاه متهمان شده و بلافاصله با هماهنگی‌های قضائی تیمی از ماموران به مخفیگاه متهمان وارد شده و تعدادی باطری خودرو به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال از مخفیگاه متهمان کشف گردید
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت تصریح کرد: پرونده دارای ۱۰ شاکی بوده که همگی متهمان را مورد شناسایی قرار داده و متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شدند.

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای سرقت و زورگیری