حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

23 بهمن 1402 - 14:55

شهرری ایستگاه پایانی قاچاقچیان 50 میلیاردی

فرمانده انتظامی شهرستان ری از کشف 50 میلیارد ریال لوازم آشپزخانه قاچاق از یک خودروی ترانزیتی خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ محمد قاسم طرهانی اظهار داشت: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر حمل کالای قاچاق با یک دستگاه خودروی کامیون ترانزیتی توسط قاچاقچیان اموال و کالاهای قاچاق، دستگیری متهمان و توقیف خودرو در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.
این مقام انتظامی عنوان داشت: پس از هماهنگی قضائی به هنگام کنترل نامحسوس خودروهای عبوری مسیر های مواصلاتی شهرستان ری، خودروی کامیون ترانزیتی که از شهرهای جنوبی کشور به مقصد تهران درحال حرکت بود شناسایی شده و به راننده دستور توقف داده شد.
وی افزود: با توقف خودرو، محموله آن مورد بازرسی قرار گرفت که طی آن مشخص شد 525 کارتن انواع لوازم آشپزخانه قاچاق در قسمت بار خودرو جاسازی شده است.
سرهنگ طرهانی تصریح کرد: از آنجا که مشخصات بار مذکور با بارنامه و اسناد ترانزیتی مغایرت داشت، ماموران راننده به مقر انتظامی منتقل و تحت بازجویی قرار دادند که در نتیجه متهم به جرم خود مبنی بر قاچاق کالا اعتراف و به همراه شاگردش برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی منتقل شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: کارشناسان پلیس امنیت اقتصادی، ارزش اموال مکشوفه را 50 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
سرهنگ طرهانی در پایان خاطر نشان کرد: پلیس در راستای مبارزه بی امان با قاچاق کالا همه تلاش خود را به کار بسته ، تا تحرک از قاچاقچیان و ضربه زنندگان به اقتصاد جامعه سلب شود .

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای قاچاق و احتکار