حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

23 بهمن 1402 - 14:55

کشف بیش از 85 کیلوگرم انواع مواد مخدر

در اجرای پنجمین طرح آرامش در غرب استان تهران طی شبانه روز گذشته ۲۰۰ خرده فروش و 3 باند قاچاقچی موادمخدر متلاشی و 85 کیلوو 524 کیلوگرم انواع موادمخدر نیز کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ حسین زلفخانی  اظهار داشت: در اجرای پنجمین مرحله طرح آرامش در شهر و جمع آوری معتادان متجاهر، ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران با همکاری 6 شهرستان تابعه پس از اخذ دستور قضائی نسبت به جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در  غرب استان تهران اقدام کردند.
وی افزود: در اجرای این طرح، پلیس با رعایت موازین شرعی و قانونی و رعایت حقوق شهروندی وارد عمل شده و با ورود به محل های پاتوق افراد معتاد متجاهر و کارتن خواب که باعث سلب آسایش عموم شهروندان شده بودند آنها را جمع آوری کردند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: در اجرای این طرح، در شبانه روز گذشته تعداد 672 نفر معتاد متجاهر و کارتن خواب از سطح شهرستان های غرب استان تهران و جهت بهبود وضعیت و همچنین ترک اعتیاد به مرکز ترک اعتیاد انتقال داده شدند.
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران با بیان اینکه در اجرای طرح آرامش در شهر، 8 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر شدند، عنوان داشت: در اجرای این طرح، 200 خرده فروش و 3 باند قاچاقچی موادمخدر متلاشی  و 85 کیلو 524 کیلوگرم انواع موادمخدر نیز کشف شد

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای اعتیاد و مواد مخدر