حوادث

به‌روزترین و معتبرترین سایت و مجله خبری حوادث ایران و جهان
پوشش کامل اخبار حوادث از تمام خبرگزاری‌ها و پورتال‌های خبری

23 بهمن 1402 - 16:49

قتل خونین در درگیری هولناک جشن عروسی / دادستان زرند دستور ویژه داد

عوامل نزاع منجر به قتل در یک عروسی توسط حکم دادگستری دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، دادستان عمومی و انقلاب زرند با بیان اینکه در پی درگیری میان مهمانان مراسم عروسی در یکی از تالارهای این شهرستان یک نفر به قتل رسید و تعدادی دیگر نیز مجروح شدند گفت: دستور قضایی دستگیری متهمان نزاع منجر به قتل در این مراسم صادر شد.
پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل کرمان به نقل از رضا یعقوبی افزوده است: پرونده قضایی در شعبه بازپرسی شهرستان زرند تشکیل و دستور قانونی به منظور برخورد قاطع با متهمان صادر شده است.
وی با بیان اینکه دستگاه قضا با جدیت و بدون اغماض با تمامی عواملی که کوچک‌ترین نقشی در این نزاع داشته‌اند و موجب اخلال در نظم عمومی شده اند، برخورد خواهد کرد اظهار داشت: وقوع چنین اتفاقاتی همگان به‌ویژه جوانان را به این نکته رهنمون می کند که آستانه صبر و تحمل خود را در اتفاقات روزمره بالا ببرند.
مدعی العموم در زرند همچنین به جوانان در خصوص حمل سلاح سرد که می‌تواند زمینه ساز جرائم متعدد باشد هشدار داد و گفت: متاسفانه دیده شده که برخی از جوانان و نوجوانان اقدام به حمل سلاح سرد می کنند و با توجه به اینکه صرف حمل سلاح سرد نیز جرم است از والدین انتظار می رود ضمن ایفای نقش نظاراتی، فرزندان خود را کنترل کنند.
دبیر شورای پیشگیری از وقوع جرم زرند ادامه داد: لازم است مهمانان مراسم مسائل عرفی و شرعی را در مجالس رعایت و مدیران و مسئولان تالارهای برگزاری مجالس عروسی نیز بخشنامه ساماندهی مراسم جشن عروسی را به طور کامل اجرا کنند.

نظرات و دیدگاه‌ها
هیچ نظری برای این خبر ارسال نشده است؛
شما نفر اول باشید.
آدرس ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد.
Captcha

جدیدترین خبرهای قتل و جنایت