در بازدید سرزده رئیس‌کل دادگستری لرستان مصوب شد؛

تعیین تکلیف پرونده‌های زندانیان پارسیلون به صورت فوق العاده

خرم‌آباد-رئیس‌کل دادگستری لرستان گفت:دادرسان دادگاه انقلاب اسلامی با حضور منظم در زندان پارسیلون و برگزاری جلسات رسیدگی به صورت فوق العاده نسبت به تعیین تکلیف پرونده‌های زندانیان اقدام کنند.
تعیین تکلیف پرونده‌های زندانیان پارسیلون به صورت فوق العاده

به گزارش خبرنگار مهر؛ محمّد رزم رئیس کل دادگستری استان امروز دوشنبه به همراه جمعی از معاونین و قضات به طور سرزده از زندان پارسیلون خرم آباد بازدید کرد.

در این بازدید ۶ ساعته رئیس کل دادگستری لرستان و هیأت همراه با متهمین و محکومین بندهای مختلف زندان پارسیلون خرم آباد ملاقات و ضمن استماع مطالب آنان، دستورات قضائی لازم در راستای تسریع در تعیین تکلیف نهایی پرونده‌های متهمین، اجرای دقیق و کامل دستورالعمل عفو نوروزی، دستورالعمل مرخصی نوروزی و نیز استفاده از نهادهای ارفاقی موضوع قانون مجازات اسلامی را صادر کرد.

ضرورت تأمین اعتبارات عمرانی اداره کل زندان‌های لرستان

رئیس کل دادگستری لرستان با اشاره به ضرورت ارتقای بهداشت فضای نگهداری مددجویان و تأمین اقلام مورد نیاز، بر مراقبت هرچه بیشتر در این زمینه و تمدید مرخصی زندانیان واجد شرایطی که اخیراً به مرخصی اعزام شده اند به لحاظ جلوگیری از شیوع بیماری کرونا تاکید کرد.

رزم با ارزیابی شرایط حفاظت فیزیکی زندان پارسیلون، ضرورت تأمین اعتبارات عمرانی و تجهیزات و تعمیر اداره کل زندان‌های و اقدامات تأمینی و تربیتی استان لرستان را یادآور و نکات لازم در این زمینه را به مدیران مربوطه ابلاغ کرد.

همچنین با تصمیم رئیس کل دادگستری استان لرستان مقرر شد تا رئیس دادگاه انقلاب اسلامی مرکز استان و دادرسان دادگاه انقلاب اسلامی مستقر در حوزه‌های قضائی تابعه با حضور منظم و مستمر در زندان و برگزاری جلسات رسیدگی به صورت فوق العاده نسبت به تعیین تکلیف پرونده‌های مربوطه و صدور حکم مقتضی اقدام کنند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha