فرمانده انتظامی هرمزگان:

قاتل متواری در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد

بندرعباس - فرمانده انتظامی هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی هرمزگان فردی که اقدام به قتل و دفن برادر خود کرده بود ، شناسایی و دستگیر شد.
قاتل متواری در بندرعباس شناسایی و دستگیر شد

به گزارش خبرنگار مهر، سردار غلامرضا جعفری پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: در پی وقوع یک فقره درگیری خانوادگی در منزل شخصی به هویت معلوم در ۱۴ اردیبهشت ماه و قتل یکی از اعضا خانواده در بندرعباس، موضوع دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی ضمن هماهنگی با مقام قضائی به محل وقوع حادثه در یکی از محلات بندرعباس اعزام و پس از دق الباب، صاحب منزل به هویت معلوم دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند که متهم علیرغم انکار اولیه در بازجویی تخصصی به عمل آمده لب به اعتراف گشوده و به قتل برادر بزرگ‌تر خود اعتراف کرد.

این مقام انتظامی هرمزگان اظهار داشت: متهم در ادامه تحقیقات در خصوص نحوه وقوع قتل معترف شد در روز حادثه پس از خوردن افطاری با برادرش درگیر شده چون مقتول مشروب خورده بود و به خاطر گرفتن پول با مادرش بحث کرده و قصد کتک زدن او را داشته وی هم که شاهد این درگیری بوده با عصبانیت به سمت او حمله ور شد و با گرفتن گلوی برادرش او را به قتل رسانده و به خاطر حفظ آبروی خانواده جسد او را به روستای پدری اش برده و بدون طی مراحل قانونی دفن کرده است.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه متهم دستگیری شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: اختلافات خانوادگی عموماً ریشه در مسائل جزئی و کوچکی دارند که به راحتی با گفتگو و از خود گذشتی قابل حل هستند که وظیفه بزرگ‌ترها و والدین این است که فرزندان خود را که سرشار از غرور کاذب هستند به آرامش دعوت کرده و با ابراز محبت به آنان از وقوع حوادث ناگوار در محیط خانه جلوگیری کنند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha