مدیرکل زندان های استان تهران خبر داد

پرداخت بدهی ۳۸ زندانی تهرانی در ماه مبارک رمضان

مدیرکل زندان های استان تهران گفت: با وجود عدم برگزاری مراسم گلریزان به‌صورت حضوری در سال جاری، نیکوکاران تهرانی بدهی ۳۸ نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را پرداخت کردند.
پرداخت بدهی ۳۸ زندانی تهرانی در ماه مبارک رمضان

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حشمت‌الله حیات الغیب در جلسه هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: همان طور که ماه رمضان ماه بخشش بی‌انتهای الهی است، رحمت واسعه خداوند بر بندگانی نازل می‌شود که بر اثر این رفتار شایسته و کمک به آزادی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد، موجبات رضایتش را فراهم می‌کنند.

عضو هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران با بیان اینکه برخی زندانیان نیازمند به خاطر یک اشتباه غیرعمد مثل بدهی در زندان به سر می‌برند، تصریح کرد: با وجود عدم برگزاری مراسم گلریزان به صورت حضوری در سال جاری، بحمدالله طی پیگیری مددکاران این ستاد و مذاکرات متعدد با شکات، نیکوکاران نیز آستین همت بالا زده و از ابتدای ماه مبارک رمضان تا شب شهادت امیرالمؤمنین (ع) و لیالی قدر، بدهی ۳۸ نفر را پرداخت و زمینه آزادی آنان را فراهم کردند.

حیات الغیب افزود: بدهی این افراد که همگی زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد بودند، بالغ بر ۱۳۹ میلیارد ریال بود که از طریق قبولی اعسار توسط مراجع قضایی، اخذ گذشت شکات توسط مددکاران نمایندگی و کمک ۱۰ میلیارد ریالی نیکوکاران استان تهران، در دومین شب از شبهای لیالی قدر به آغوش خانواده بازگشتند.

عضو هیئت امنای نمایندگی ستاد دیه استان تهران در پایان یادآور شد: مراسم گلریزان ماه مبارک رمضان، امسال به خاطر شرایط کشور و حفظ سلامتی نیکوکاران به صورت مجازی برگزار می شود و تمام این کمک ها نیز به صورت غیرحضوری جمع‌آوری شده است.

وی اظهار امیدواری کرد تا پایان ماه مبارک رمضان و عید سعید فطر تعداد بیشتری از زندانیان نیازمند جرایم غیرعمد آزاد شده و لبخند به چهره خانواده های منتظرشان بنشانند.

شماره کارتهای ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ نزد بانک ملی و ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ نزد بانک تجارت آماده دریافت این هدایا است همچنین شماره تماس ۸۸۸۶۱۸۷۰ نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات نیکوکاران است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha