زندانی بدهکار بیمار با کمک ستاد دیه استان تهران آزاد شد

زندانی نیازمند بدهکاری که بیماری ام اس داشت، با تلاش نمایندگی ستاد دیه استان تهران آزاد شد.
زندانی بدهکار بیمار با کمک ستاد دیه استان تهران آزاد شد

به گزارش خبرگزاری مهر، منوچهر رحمانی مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران گفت: زندانی نیازمندی که به دلیل بدهی و تعهد مالی با شکایت طلبکار در زندان به سر می برد با تلاش مددکاران نمایندگی ستاد دیه استان تهران و کمک نیکوکاران نوعدوست آزاد گردید.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان تهران، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: بهزاد از آذر ماه سال گذشته با شکایت شاکی مبنی بر تعهد مالی به مبلغ ۴۰ میلیون تومانی و تاخیر و تادیه که به حدود ۶۳ میلیون تومان تبدیل شده بود، در زندان به سر می برد.

وی ادامه داد: این زندانی ۵۳ سال داشت و با تشدید علائم بیماری ام اس در زندان، تلاش ها برای نجات وی و تامین بدهی اش بیشتر شده بود تا آنکه با قطعیت حکم و کمک های ستاد دیه و نیکوکاران، امکان آزادی وی محقق گردید.

رحمانی تاکید کرد: چک نجات بهزاد امروز صادر گردید و این زندانی طی یکی دو روز آینده با دستور مرجع قضایی آزاد خواهد شد و عید سعید فطر بهترین عیدی برای وی و خانواده اش خواهد بود.

وی در ادامه گفت: کمک به نیازمندان در بخصوص طی ماه مبارک رمضان بسیار ارزشمند است و خوشا به سعادت آنان که با بخشش مال خود، نیازمندان را نیز مهمان خوان رحمت الهی می نمایند.
بنا به این خبر، شماره کارتهای ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۶۷۵۹۱۶ نزد بانک ملی و ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۰۰۹۵۵۱۹ نزد بانک تجارت آماده دریافت این هدایا است. همچنین شماره تماس ۸۸۸۶۱۸۷۰ نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات نیکوکاران روزه دار می باشد.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha