فرمانده انتظامی استان مرکزی خبر داد؛

کشف بیش از ۶۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی

اراک- فرمانده انتظامی استان مرکزی گفت: ۶۳ میلیارد و ۱۹۲ میلیون ریال کالای قاچاق در جریان طرح سه روزه مبارزه با قاچاق کالا در این استان کشف و ضبط شده است.
کشف بیش از ۶۳ میلیارد ریال کالای قاچاق در استان مرکزی

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سردار حسن مفخمی شهرستانی، اظهار کرد: در اجرای طرح سه روزه مبارزه با قاچاق کالا در استان، ۱۷ نفر قاچاقچی کالا دستگیر و ۱۷ دستگاه خودروی سبک و سنگین نیز از متهمان توقیف شده است.

وی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات کالا در این عملیات‌ها مربوط به پارچه‌های قاچاق، لوازم خانگی، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم آشپزخانه و خشکبار بوده است ادامه داد: متهمان دستگیر شده در این طرح با تشکیل پرونده تحویل مقام‌های قضائی شدند.

مفخمی شهرستانی بیان کرد: مبارزه با قاچاق کالا یکی از اولویت‌های پلیس در سال «تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی» به عنوان یکی از سرفصل‌های مأموریتی قرار دارد.

به گفته فرمانده انتظامی استان مرکزی، در فروردین‌ماه امسال نیز ۹۵ میلیارد و ۵۷۱ میلیون ریال انواع کالای قاچاق در استان مرکزی کشف و ضبط شد که این میزان نسبت به کشف ۴۵ میلیارد و ۱۱۸ میلیون ریال کالای قاچاق مدت مشابه، با افزایش کشف ۱۱۲ درصدی همراه بود.

وی افزود: مبارزه با قاچاق کالا با جدیت و به صورت شبانه‌روزی دنبال می‌شود و طرح‌های زیادی در این راستا اندیشیده شده است.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha