بیش‌از ۲تن انواع موادمخدر در خاش کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تیم‌های عملیات ویژه پلیس با قاچاقچیان و کشف ۲ تن و ۲۱۹ کیلوگرم انواع مواد مخدر در شهرستان خاش خبر داد.
بیش‌از ۲تن انواع موادمخدر در خاش کشف شد

سردار محمد قنبری روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: روز گذشته پلیس خاش با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان به اطلاعاتی مبنی بر جابه جایی محموله موادمخدر از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

وی افزود: ماموران انتظامی خاش با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، حوالی ساعت ۱۹:۰۰ شب گذشته قاچاقچیان را که با ۲ دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ در محور خاش - زاهدان در تردد بودند شناسایی و با همکاری تیم‌هایی از فرماندهی انتظامی زاهدان و عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس، ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۲ تن و ۲۱۹ کیلو و ۹۸۳ گرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۸۱۹ کیلو و ۷۸۲ گرم تریاک، ۳۱۳ کیلو و ۹۰۰ گرم حشیش،۷۰ کیلو و ۳۰۰ گرم شیشه و ۱۶ کیلو و یک گرم هروئین کشف کردند.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات پلیس برای شناسایی و دستگیری اعضای این باند مسلحانه خاطر نشان کرد: کارکنان نیروی انتظامی با هوشیاری کامل در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق حضور فعال دارند و در راه مبارزه با مواد مخدر به عنوان بلای خانمان سوز در جامعه از هیچ تلاشی فروگذار نخواهند بود.

۹۹۱۴**۳۲۱۳

 

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha