سرهنگ قره باقری خبر داد

دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی محله زمزم 

رئیس پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی از دستگیری ۴ عامل نزاع دسته جمعی محله زمزم خبر داد.
دستگیری عاملان نزاع دسته جمعی محله زمزم 

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ صادق قره باقری با اعلام این خبر، اظهار کرد: پس از وقوع نزاع دسته جمعی و مصدومیت تعدادی از شهروندان در نیمه های شب اواسط آبان ماه در محله زمزم از محلات جنوب غرب پایتخت، عاملان نزاع و درگیری به مکان های نامعلوم متواری و به دنبال آن، جلب و دستگیری متهمان متواری با هماهنگی مقام قضائی به صورت ویژه در دستور کار مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی پایتخت قرار گرفت.

وی بیان داشت: پس از انجام یکسری اقدامات پلیسی و تلاش های شبانه روزی، مخفیگاه متهم اصلی این درگیری که از اراذل و اوباش سابقه دار منطقه می باشد، در حوالی شهرستان شهریار شناسایی و در روز گذشته در یک عملیات ضربتی وی در مخفیگاهش دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه هشتم این پلیس انتقال داده شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم علت این درگیری اختلاف شخصی عنوان کرده است، ابراز داشت: در ادامه تحقیقات پلیسی، مخفیگاه های سه تن از همدستان متهم اصلی پرونده در اطراف محله خانی آباد شناسایی و اکیپی از مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت در غروب روز گذشته (چهارم آذرماه) پس از هماهنگی با مقام قضائی به این محل ها اعزام شدند.

قره باقری تصریح کرد: ماموران این پایگاه موفق شدند در چند عملیات پلیسی منسجم هر سه متهم را دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی دهند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha