انتقام جویی از همکار با آتش سوزی عمدی

معاون مبارزه با جرائم جنائی پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری فردی که برای انتقام جوئی از همکار خودروی وی را به آتش کشانده بود، خبر داد.
انتقام جویی از همکار با آتش سوزی عمدی

به گزارش خبرگزاری مهر، در تاریخ پانزدهم شهریور ماه امسال گزارشی از وقوع یک مورد آتش سوزی عمدی خودرو از طریق مرکز فوریتهای پلیسی ۱۱۰به کلانتری ۱۰۱تجریش اعلام شد و گشت کلانتری به محل مراجعه و مشاهده کردند که یک دستگاه خودرو سواری ام وی ام در حال سوختن است و یک گالن بنزین نیم سوخته نیز در محل رها شده است. در ادامه با حضور شاکی و ثبت شکایت اولیه، پرونده برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان اداره ۱۶پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و مالک خودرو که زنی جوان و در یک دفتر مشاور املاک مشغول به‌کار بود با حضور در مقر پلیس به ماموران گفت: حوالی ساعت ۹صبح با صدای انفجاری از خواب بیدار و متوجه شدم که خودرویم در حال سوختن است.

شاکی نیز در تحقیقات اولیه اعلام کرد که  با فردی دارای خصومت نیست و به همین دلیل در گام اول تحقیقات پلیسی نشانه‌ای از متهم به دست نیامد. از سوی دیگر تحقیقات پلیسی نشان می‌داد فردی از خودرو پراید سفید رنگ که ظاهرا متعلق به یکی از شرکتهای حمل و نقل اینترنتی بود، پیاده شده و پس از آتش زدن خودرو با همان پراید سفید رنگ از محل دور شده است. در همین راستا نیز از راننده تاکسی اینترنتی دعوت و مشخص شد فرد آتش افروز یکی از همکاران سابق شاکی است. 

با کسب این اطلاعات و با دستور مقام قضایی متهم  که مردی ۴۳ ساله بود، در تاریخ پنجم آذر ماه دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد که در جریان بازجویی‌ها ابتدا منکر جرم خود شد اما با مشاهده ادله و شواهد موجود اعتراف کرد و گفت: به تازگی از همسرم جدا شدهام و به دلیل مصرف داروهای اعصاب اوضاع روحی خوبی ندارم. در محل کارم حس می کردم شاکی در معاملات من مداخله می‌کند و به همین دلیل از او کینه داشته و دنبال فرصتی بودم تا حالش را جا بیاورم. مدتی بعد به ذهنم رسید که با آتش زدن خودرواش از او انتقام بگیرم و در روز حادثه با تهیه یک گالن چهار لیتری بنزین و با استفاده از تاکسی اینترنتی به در منزل شاکی رفته و پس از آتش زدن خودرو با همان تاکسی به منزل خود برگشتم.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد که با تکمیل پرونده متهم، این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha