سرعت زیاد در اتوبان امام علی (ع) حادثه آفرید

بی توجهی به اصول صحیح رانندگی و رعایت نکردن سرعت مجاز، انحراف خودروی سواری از مسیر اصلی و برخورد آن را با موانع بزرگراه امام علی را در پی داشت.
سرعت زیاد در اتوبان امام علی (ع) حادثه آفرید

به گزارش خبرگزاری مهر، در پی بروز حادثه رانندگی و تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۲۳:۳۲ شب گذشته آتش نشانان ایستگاه ۲۱ و تیم نجات ۲ را عازم بزرگراه آزادگان به سمت غرب، حد فاصل بزرگراه امام علی(ع) ورودی شهرک کیانشهر کرد.

مجید گل و بلبل فرمانده آتش نشانان حاضر در محل حادثه در این باره اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری پرشیا که در مسیر تندروی بزرگراه درحال حرکت بود به دلیل نامعلوم پس از انحراف از مسیر اصلی، وارد جدول حاشیه بزرگراه شده بود و پس از برخورد شدید با تیر چراغ روشنایی از حرکت متوقف و هر سه سرنشین آن شامل یک مرد ۳۵ ساله و دو بانوی ۲۵ و ۱۸ ساله دچار مصدومیت و محبوسی در خودروی سواری شده بودند.

وی افزود: آتش نشانان بلافاصله همزمان با چیدن تجهیزات ترافیکی هشدار دهنده در بزرگراه و کشیدن یک رشته لوله پشتیبان آبدهی دست به کار شدند و با استفاده از وسایل هیدرولیکی به برش و فضاسازی اتاق خودرو برای بیرون آوردن مصدومین مشغول شدند.

گل و بلبل تصریح کرد: نیروهای عملیات با رعایت موارد ایمنی مصدومین را از خودرو خارج کرده و برای انتقال به مراکز درمانی تحویل تیم پزشکی حاضر در محل حادثه دادند.

وی گفت: آتش نشانان پس از جلوگیری از نشت سوخت خودروی در هم پیچیده، ایمن سازی محل حادثه و تحویل به عوامل راهور و انتظامی حاضربه ماموریت خود پایان دادند.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha