آتش به جان انبار و فروشگاه کفش افتاد

با تلاش آتش نشانان دو ایستگاه آتش نشانی، آتش سوزی انبار و فروشگاه کفش در خیابان ولیعصر مهار و خاموش شد.
آتش به جان انبار و فروشگاه کفش افتاد

به گزارش خبرگزاری مهر، ساعت ۱۶:۴۴ روز گذشته در پی تماس شهروندان و کسبه یک پاساژ تجاری با سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران نیروهای عملیات ایستگاه های ۶۷، ۹۱ و خودروی حامل دستگاه های تنفسی را به خیابان ولیعصر اواسط خیابان مختاری غربی رهسپار کرد.

محمدرضا عیسی پور، افسر آماده منطقه ۵ عملیات آتش نشانی تهران، در این باره ابزار داشت: با رسیدن نیرو های عملیات به محل حادثه مشاهده شد، یک فروشگاه کفش ۱۵ متری که دارای انباری نگهداری کفش و چرم بود به طور کاملا شعله ور شده و و شعله های آتش به سرعت در حال گسترش و سرایت به فروشگاه های دیگر پاساژ به مساحت ۲۰۰ متر مربع بود.

وی افزود: آتش نشانان به سرعت با قطع برق چندین مغازه که در معرض خطر آتش سوزی بودند با تجهیز خود به دستگاه های تنفسی، به سرعت به وسیله لوله های آبرسان و خاموش کننده های دستی، با استفاده از دو نردبان دستی قبل از اینکه شعله های آتش به فروشگاه و انبارهای مجاور سرایت کند آتش سوزی را مهار و کاملا خاموش کردند.

عیسی پور خاطرنشان کرد: پس از خاموش شدن کامل آتش سوزی و تخلیه دود متصاعد شده از کانون آتش در فضای پاساژ، نیروهای عملیات با ارائه تذکرات ایمنی به مالکین و همسایگان به مامویت خود پایان دادند.

خوشبختانه این حادثه مصدومیت جانی در بر نداشت و علت اصلی بروز آتش سوزی از سوی کارشناسان منطقه ۵ عملیات در دست بررسی است. 

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha