سرهنگ بخشنده خبر داد

کشف ۱۴۰کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ 

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری یک قاچاقچی در عملیات مشترک با پلیس استان کرمان و توقیف یک دستگاه کامیون خبر داد و گفت: از خودروی متهم ۱۴۰ کیلوگرم تریاک کشف شد. 
کشف ۱۴۰کیلو تریاک و دستگیری یک سوداگر مرگ 

به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ محمد بخشنده در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای قصد دارد مقادیری مواد مخدر از استان های جنوبی کشور تهیه و به تهران منتقل کند، بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی عنوان کرد: با تکمیل تحقیقات اطلاعاتی تیم عملیات پایگاه سوم پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، مشخص شد که متهم به استان های جنوبی کشور مراجعه و مقادیری تریاک از قاچاقچیان مواد مخدر تهیه کرده است و قصد دارد با یک دستگاه کامیون وارد تهران کند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت، ادامه داد: با اخذ نیابت قضائی تیمی از ماموران عملیات این پلیس به کرمان اعزام شدند.

این مقام پلیسی ابراز داشت: با همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمان و کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به کرمان، خودروی متهم در این محورهای فرعی منتهی به شهر کرمان شناسایی و مراقبت های ویژه پلیسی آغاز شد.

وی با اشاره به اینکه ماموران پس مراقبت های ویژه موفق شدند، کامیون مذکور را در عوارضی ورودی به شهر کرمان متوقف کنند، گفت: در این رابطه راننده کامیون دستگیر و در همان بازجویی اولیه وی به جرم ارتکابی اعتراف کرد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر اضافه کرد: در بررسی از خودروی متهم ۱۴۰ کیلو تریاک کشف شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: با اعتراف صریح متهم به جرم ارتکابی و تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.
 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha