آبروریزی، پایان عشق اینستاگرامی

رییس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات تهران بزرگ از دستگیری مردی خبر داد که پس از ابراز علاقه به زنی در اینستاگرام اقدام به هتک حیثیت او کرده بود.
آبروریزی، پایان عشق اینستاگرامی

سرهنگ تورج کاظمی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: اواخر بهمن ماه امسال  زنی حدودا 30 ساله به پلیس فتا مراجعه و اعلام کرد که حدود یک ماه پیش در اینستا گرام با مردی به هویت معلوم آشنا شده و مدتی بعد این فرد به او ابراز علاقه کرده و پیشنهاد ازدواج داده است.

وی ادامه داد:‌مدتی بعد این زن که ابراز علاقه مرد جوان را باورکرده بود، متوجه رفتارهای عجیب او شده و حتی فهمیده که متهم اقدام به تصویربرداری مخفیانه از او کرده است و به همین دلیل هنگامی که این مرد از زن جوان خواسته که به خانه‌اش برود، این زن اقدام به مخالفت با او کرده و همین موضوع نیز سبب شده تا متهم نقشه‌اش را عملی کرده و با تهدید زن جوان به انتشار تصاویرش در فضای مجازی، از او اخاذی کند.

رییس پلیس فتای تهران بزرگ با بیان اینکه متهم در خواست دریافت وجه از این زن را داشته که با مخالفت او روبرو شده است، گفت: با مخالفت زن جوان، متهم تصاویر شخصی او را در اینستاگرام منتشر کرده و اقدام به هتک حیثیش کرده بود. در همین راستا نیز زن جوان به پلیس مراجعه و طرح شکایت کرده بود.

کاظمی با اشاره به اقدامات ماموران برای دستگیری این فرد، گفت: ماموران پلیس فتا اقدام به شناسایی مخفیگاه این فرد کرده و چند روز پیش او را دستگیر و به مقر انتطامی منتقل کردند، اما متهم ادعا کرد که این زن را نمی‌شناسند و تمامی اتهاماتی که متوجه او شده کذب است، تا اینکه روز گذشته متهم با مشاهده ادله و شواهد لب به اعتراف باز کرد و به جرم خود اعتراف کرد.

وی افزود:‌برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و متهم برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

انتهای پیام

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.



captcha