بیش از ۷ هزار کیلوگرم مواد مخدر در جیرفت کشف شد

جیرفت - ایرنا - به گفته فرمانده انتظامی جیرفت طی یک سال گذشته هفت هزار و ۵۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات‌های پلیس این شهرستان کشف و ضبط شده است.
 بیش از ۷ هزار کیلوگرم مواد مخدر در جیرفت کشف شد

سرهنگ رضا محمدرضایی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: امسال در عملیات‌های مختلف پلیسی هفت باند تهیه و توزیع مواد مخدر متلاشی، ۸۱۴ نفر خرده فروش و ۲۳۲ قاچاقچی مواد مخدر هم دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه امسال طرح‌های مقابله با سوداگران مرگ و برخورد جدی با عوامل خرده فروش و توزیع کننده موادمخدر به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: طی سال جاری یکهزار و ۴۶ نفر در زمینه مواد مخدر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی جیرفت با بیان اینکه نیروی انتظامی مهم‌ترین دستگاه مقابله‌ای کشور در حوزه مبارزه با مواد مخدر است، گفت: رشادت‌ها و جانفشانی‌های مأموران پلیس شهرستان با تقدیم ۴۷ شهید که بیشتر این شهیدان در مبارزه باقاچاقچیان مواد مخدر به فیض شهادت نائل آمده‌اند، موید تلاش خستگی ناپذیر پلیس در این راه است.

سرهنگ محمدرضایی نقش مردم را در افزایش ضریب امنیت بسیار مهم برشمرد و افزود: مردم در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه عامل توزیع و حمل مواد مخدر، موضوع را از طریق تلفن ۱۱۰ اطلاع داده تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

شهرستان جیرفت با ۳۱۶ هزار نفر جمعیت در فاصله ۲۳۰ کیلومتری جنوب کرمان واقع شده است.

برچسب‌ها و کلیدواژه‌ها

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha