قاتلان‌ جوان ۳۶ ساله اهل میامی دستگیر شدند

شاهرود - ایرنا - فرمانده انتظامی میامی گفت: با هوشیاری نیروهای پلیس آگاهی این شهرستان چهار قاتل فراری که جوانی ۳۶ ساله را در میامی به قتل رسانده بودند ، دستگیر شدند.
قاتلان‌ جوان ۳۶ ساله اهل میامی دستگیر شدند

سرهنگ دوم حسین عجم عصر سه شنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: شامگاه جمعه ۱۶ اسفندماه ۹۸ درپی اعلام مرکز فوریت های پلیس ۱۱۰ مبنی بر نزاع و چاقو کشی و  قتل جوان ۳۶ ساله اهل روستای هونستان میامی ، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

عجم گفت: در تحقیقات اولیه مشخص شد متهمان با خودروی پژو پارس پس از ارتکاب جرم از صحنه جنایت در کمربندی میامی متواری و از شهرستان خارج شده‌اند.

وی ادامه داد: مأموران پلیس آگاهی با تحقیقات میدانی و رصدهای اطلاعاتی موفق شدند قاتلان را شناسایی کرده و در یک عملیات ضربتی  و غافلگیرانه آن ها  را دستگیر کنند.

سرهنگ دوم عجم افزود : در بررسی این پرونده قضائی مشخص شد قاتلان به دلیل اختلاف و نزاع شخصی ، مقتول را با ضربات چاقو به قتل رساندند.

فرمانده انتظامی میامی گفت : دستگیر شدگان در بازجوئی های به عمل آمده به قتل اعتراف کردند که با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی اظهارداشت: متهمان با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

اوایل تیر ۹۸ نیز سه متهم به قصد سرقت احشام به محل نگهداری گوسفندان یک دامدار در کالپوش میامی رفتند که درگیری دامدار و سارقان منجر به قتل شد که با تلاش پلیس متهم دستگیر شد.

میامی در شرق استان سمنان، با ۲ بخش مرکزی و کالپوش با ۴۹ روستاحدود ۴۰ هزار تن جمعیت دارد. 

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha