نگهداری جسد پسر ۳ ساله در صندوق عقب تیبا

سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری پدر و مادری خبر داد که فرزند سه‌ ساله خود را به قتل رسانده بودند.
 نگهداری جسد پسر ۳ ساله در صندوق عقب تیبا

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ ساعت پنج صبح امروز مرد جوانی با حضور در کلانتری 153 شهرک ولیعصر مدعی شد که هفته گذشته پسر سه ساله‌اش را به قتل رسانده و جسدش را داخل صندوق عقب خودرویش نگهداری کرده است.

بدین ترتیب مأموران به سراغ خودروی تیبا سفید رنگ رفته و با جسد پسر بچه سه ساله که آثار کبودی روی صورتش نمایان بود روبه‌رو شدند و پدر ابوالفضل دستگیر شد.

پدر ابوالفضل در اعترافاتش عنوان کرد که وقتی فرزندم به دنیا آمد معلولیت جسمی و بیماری کلیوی و داخلی داشت و به دلیل شرایط سختش، او را جلوی در بهزیستی رها کردیم تا در آنجا به او رسیدگی شود اما دو ماه قبل مسئولان بهزیستی ما را شناسایی کردند و ابوالفضل را تحویل ما دادند.

وی افزود: سه‌شنبه هفته گذشته پس از مشورت با همسرم دست به قتل پسرم زدم و در این مدت نمی‌دانستم با جسد پسرم چه کار کنم و عذاب وجدان دیوانه‌ام کرده بود تا اینکه تصمیم گرفتم خودم را تسلیم پلیس کرده و راز این قتل را فاش کنم.

سرهنگ کیومرث حسنوند؛ سرکلانتر پنجم پلیس پیشگیری تهران، با اعلام این خبر گفت: مأموران پس از هماهنگی با قاضی کشیک قتل، مادر ابوالفضل را نیز که از ماجرای قتل فرزندش با خبر بوده و در آن نقش داشت، به کلانتری احضار و او را نیز دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: پدر و مادر جوان برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی در دادسرای امورجنایی تهران معرفی شدند.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha