برخورد پلیس با عرضه پنهانی قلیان

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ از پلمب دو قهوه‌خانه‌ای خبر داد که اقدام به عرضه پنهانی قلیان می‌کردند.
 برخورد پلیس با عرضه پنهانی قلیان

- اخبار اجتماعی -

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سرهنگ نادر مرادی با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا، ابلاغیه عدم عرضه قلیان در سفره‌خانه‌ها و قلیان‌سراها با همکاری اتحادیه‌های مربوط به تمام صنوف ابلاغ شده، اظهار کرد: متأسفانه  روز گذشته در ادامه برخورد با واحدهای صنفی متخلف، از عرضه پنهانی قلیان توسط متصدیان دو قهوه‌خانه متخلف در محدوده هفت‌حوض و جنت‌آباد، مطلع شدیم.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ افزود: پس از اطمینان از صحت اطلاعات به دست آمده، بلافاصله با هماهنگی مقام قضائی، تیمهایی از مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به این دو واحد صنفی مراجعه کرده، هر دو قهوه‌خانه پلمب شده و متصدیان متخلف این واحدها نیز ضمن دستگیری، به دادسرا معرفی شدند.

این مقام انتظامی با تاکید بر ممنوعیت عرضه قلیان با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم قطع کردن چرخه انتقال این ویروس، خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت ضوابط توسط متصدیان واحدهای صنفی با آنها برخورد قانونی شده و براساس قانون واحد صنفی آنها پلمب می‌شود.

نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت سایت حوادث، در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.captcha